Konut Projeleri

Konut Projeleri

Konut projeleri ve fiyatları sitemizde tanıtılmaya devam ediyor. 2019 Konut Projeleri erken seçim öncesinde sektörü hızlandırmak ve ev sahibi olmak isteyenlerin uygun maliyetlerle ev satın almalarını sağlamak amacıyla uygun konut kapmaynalarına öncülük yapıyor. Tamamlanmış ve devam eden seçkin konut projeleri için vatandaşların detaylı bilgi edinmesi ihtiyacını doğurdu. Konutprojeleri.com olarak ev sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz için ilgilendikleri şehirde yer alan tüm konut projeleri ile ilgili tüm detaylara bünyemizde yer vererek tek tek tüm projelerin gezilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırmayı başardık. Ziyaretçilerimiz, internet sitemizin kullanışlı ara yüzü ve akıllı filtreleme seçenekleri eşliğinde dakikalar içerisinde satın almayı düşündükleri konut projeleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Sitemizde yer alan konut projeleri fırsatları incelenmeden satın alınan konutlar, sitemizde keşfedilmeyi bekleyen hayallerinin kurulduğu evleri kaçırılmasına sebep olacaktır. Güncel kampanyalar, güncel yatırım haberleri, satın alınacak konutun benzer projeleri, lansman fiyatlarıyla satışa sunulan konutlar, düşük faiz fırsatları ve faizsiz satılan konutlarla ilgili gerekli araştırmayı yapmadan konut satın almak size fazladan pek çok para vermenize sebep olacağı gibi yatırımınızdan beklediğiniz verimi alamamanıza neden olacaktır. Konut satın aldıktan sonra keşke dememek için konutprojeleri.com adresini ziyaret ederek size sunulan ayrıcalıkları deneyimleyin.

 

Güncel Konut Projeleri İle İlgili Tüm Detaylara Kolay Ulaşım

İnternet sitemizde ziyaretçilerimiz güncel konut projeleri ile ilgili son gelişmelere anında ulaşabilmektedir. İnternet sitemizde konut sektörünün öncü temsilcilerinin yapını gerçekleştirdiği tüm seçkin projeler için güncel fiyat bilgisi ve satış kampanyaları ile ilgili gelişmeler yer alırken, projelerin yapıldığı lokasyon ve lokasyonun gelecekti gelişimi ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde görüntülenmesini istediğiniz proje ile ilgili açılan sayfadan;

 • Projeyi gerçekleştiren firma bilgisine,
 • Proje başlangıç tarihine,
 • Proje teslim tarihine,
 • Projede yer alan daire seçeneklerine,
 • Projede yapımı gerçekleştirilen konut sayısına,
 • Projenin içerdiği konut tipi bilgilerine,
 • Projenin sahip olduğu genel özelliklere,
 • Projenin teknik özelliklerine,
 • Proje fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Proje ile ilgili tüm detaylara yerinde görmeden dakikalar içerisinde vakıf olabilmenizin yanı sıra internet sitemizin sunduğu akıllı yönlendirme özelliği ile görüntülediğiniz projeye benzer projelerin linkleri de sayfanın en altında görüntülenmektedir.

 

Türkiye’de Yer Alan Tüm Konut Projelerinden İlk Siz Haberdar Olun

İnternet sitemiz ilk bakışta pek çok kişiye sıradan emlak sitesi olarak görünse de internet sitemize gerçekleştirilen ziyaretler fikirlerin değişmesine sebep olmaktadır. İnternet sitemiz konut piyasası ile ilgili değişen mevzuatlar ve satın alma işlemleri ile ilgili önerilere yer veren detaylı açıklamalarla tüm ziyaretçilerini bilgilendirirken, ülkemizde yapımı gerçekleşen güncel konut projesi haberleri hakkında ziyaretçilerini haberdar etmektedir. Pek çok gayrimenkul yatırımcısı, sitemizde yer alan haberleri yakından takip ederek sağlıklı yatırım tercihleri verebilmek için herkesten önce gerekli bilgiye sahip olabilmektedir. Devam eden inşaat projeleri hakkında detaylı bilgi almak için arama motorlarında saatler geçirmeniz veya televizyon reklamlarından inşaat firmalarının reklamlarını takip etmeniz gerekmeden, dakikalar içerisinde konutprojeleri.com adresinden yeni tüm inşaat projeleri haberlerine ulaşabilirsiniz. Herkesten önce bu bilgilere sahip olmanız size sınırla sayıda sunulan kampanyalı konut ve ofis satışı fırsatlarını değerlendirme şansı tanımaktadır. Konutprojeleri.com ayrıcalığı ile ilk elden aldığınız bilgilerle gerçekleştirdiğiniz satın almalar komşunuzu kıskandıracak fiyatlarda olacaktır.

 

Konutprojeleri.com Konut Seçiminde Merak Edilen Tüm Soruları Yanıtlıyor

Online olarak hizmet veren onca emlak sitesi varken neden konutprojeleri.com adresini ziyaret etmeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Sitemizde yer alan mevzuat değişikliği haberlerine veya konut alımı püf noktalarına ulaşmanın sizin için kolay olduğunu düşünebilir, internet sitemizin size başka bir artı sunamayacağını düşünebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen eve internet sitemiz aracılığı ile cazip fırsatlarla sahip olmak size inandırıcı gelmeyebilir. Konutprojeleri.com sitesinin size sunduğu ayrıcalıklardan kısaca bahsederek neden konut seçiminden önce sitemizi incelemeniz gerektiği hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 • Konutprojeleri.com sitesi öncelikle sizi iyi bir emlak yatırımcısına dönüştürmektedir. İnternet sitemizde yabancı olduğunuz emlak terimlerine ve değişen mevzuatlar ile ilgili bilgilendirmelere herkesten önce ulaşabilirsiniz.
 • Konut projeleri arasından seçim yapmadan önce ülkemizde yapılması planlanan yatırımlardan haberdar olarak satın alacağınız konuttan maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Genellikle inşaatı tamamlanmamış projelerden gerçekleştirilen satın almalarda yaşanan şirket iflasları sebebiyle oluşacak mağduriyetlerden, internet sitemizde yer alan şirket haberleri aracılığı ile kendinizi koruyabilirsiniz.
 • Ekonomi haberleri sekmemizde ülkemizde meydana gelen ekonomik göstergelerin değişimlerini yakından takip ederek, her yatırım aracında olduğu gibi konut yatırımı için doğru zamanda bulunulup bulunulmadığını ekonomi haberleri aracılığıyla teyit edebilirsiniz.
 • Arsa haberlerimizi takip ederek sadece emlak yatırımı için değil, arsa yatırımı tercihleriniz için de güncel haberlere ulaşarak yükselen trendleri zamanında yakalayabilirsiniz.
 • Konut satın almak için bir birikmişiniz yok ve kiracı olarak kalmak istemiyorsanız peşinatsız konut projeleri arasından aradığınız şartlara uygun seçimler yapabilir, kendi evinize en uygun şartlarda sahip olarak kiracılığınıza son verebilirsiniz. Her ilden sektör temsilcilerinin projelerinde yer alan sıfır peşinatlı projeler hakkında sadece haberdar olmakla kalmaz, projenin tüm detaylarına yerine gitmeden vakıf olarak sizin için en doğru konut projesini doğru bir şekilde seçebilirsiniz.
 • Seçkin projelerin tanıtımı için kullanılan konut projeleri lansman fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için konutprojeleri.com adresinden güncel kampanyaları takip edebilirsiniz. Seçkin bir projede yer almak bir ayrıcalıkken bu ayrıcalığa ne kadar uygun fiyatlarda sahip olacağınızı bilmek size başarılı kararlar verdirecektir. Lansman fiyatları ile gerçekleştireceğiniz satın almalar size uzun vadede karlı bir yatırım sahibi yapacaktır.
 • Satın almak istediğiniz konuta hemen yerleşme ihtiyacınız bulunabilir, bu nedenle tamamlanmış projeler arasından konut satın almak isteyebilirsiniz. Pek çok internet sitesinde sadece yapımı devam eden projeler ile ilgili reklamlar ve tanıtımlar yer alırken, konutprojeleri.com adresinde hemen teslim konut projeleri ile ilgili içeriklere her daim ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde konut satın alma isteğiniz bulunan şehirde yer alan tamamlanmış tüm projelere saniyeler içerisinde ulaşma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.
 • Seçkin firmalar tarafından nadir gerçekleştirilen faizsiz konut projeleri kampanyalarından konutprojeleri.com adresi aracılığıyla ilk sizin haberiniz olur. Bankalardan kredi çekerek yüksek faiz bedelleri ödemenize gerek bırakmayan bu projeler size kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunar. Bu kampanyalardan haberdar olarak satın alacağınız konutlarda minimum maliyetleri yakalayabilirsiniz.
 • Bir konuta ödenecek bedelin düşük olması, yatırımcıları cezbeden en önemli unsurdur. Yapılan tüm araştırmalar, hayali kurulan ev için en düşük fiyatları ödemek içindir. Konutprojeleri.com bünyesinde yer alan düşük faizli konut projeleri sayesinde uzun araştırmalar gerçekleştirmeden tüm Türkiye’de en uygun fiyatlarla konut satın alma hakkını elde edersiniz.
 • Pek çok online emlak sitesi, ilan sahibi müteahhitten yüksek ilan ücreti almak için ayrıcalıklı ilanlar oluşturmaktadır. Sitede aranılan konuta ulaşılabilmesi için filtreleme yapılmasına rağmen bu ilanlar görüntülenmekte, bu ilanlar yüzünden aranılan konutlara ulaşılamamaktadır. Konutprojeleri.com adresinde size sunulan projelerde reklam kaygısı yaşanmadığı için gerçekleştirdiğiniz filtrelemeler nokta atışı isabetler gerçekleştirir. İnternet sitemizden konut, ofis ve villa için filtrelemeler oluşturarak, tercih ettiğiniz il içerisinde yer alan seçkin projelere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.
 • Konutprojeleri.com adresi sadece konut satın almak isteyen yatırımcılara hitap etmemekte, seçkin projelerini tüm Türkiye’ye haberdar etmek isteyen şirketlere aradıkları platformu sunmaktadır. Sitemizin kaliteli içerikleri sayesinde elde ettiği seçkin kitleye duyurulan projelerden elde edilen verim hiçbir online emlak sitesi ile kıyaslanamamaktadır. Sitemiz ziyaretçileri sitemizi sadece konut almak istedikleri için değil değerlendirebilecekleri fırsatları araştırmak için de kullanmaktadır. Ziyaretçilerimize hitap edecek saygın projelere konutprojeleri.com adresinde her daim yer verilmektedir.
 • Konutprojeleri.com olarak üyelerimize sağladığımız bilgilendirmeler ile oluşan fırsatlardan haberdar olmalarını sağlarız. Üyelerimiz internet sitemize girmeden mailleri üzerinden yaşanan gelişmelerden haberdar olarak detaylarını internet sitemiz üzerinden öğrenebilirler.
 • Konutprojeleri.com adresinde firma tanıtım yazıları bulunmaktadır. İnternet sitemizi online emlak siteleri ile karıştıran pek çok kişinin başka bir yerde bulamayacağı bu içeriği denedikten sonra fikri değişmekte, sitemizin hizmet kalitesinin Türkiye’de rakipsiz olduğuna kanaat getirmesine neden olmaktadır.

 

İstanbul’da Sizi Bekleyen Konut Projeleri

Tarih boyunca devam eden İstanbul’un popülerliği günümüzde devam etmekte, bu popülerlik sebebi ile İstanbul nüfusu her geçen gün artmaktadır. Bu nüfus artışı sadece İstanbul’un gelişmiş sanayisi, kaliteli eğitim kurumları, tarihi ve kültürel eserleri ve sosyal imkanları nedeniyle değildir. Türkiye’nin başka hiçbir yerinde bulamayacağınız seçkin konut projeleri İstanbul’da inşa edilmektedir. Sevdiğiniz diziyi izlerken reklamlarda karşınıza hep konut projeleri İstanbul reklamları çıkmakta, bu reklamları belli başlı birkaç firma vermektedir. İstanbul’da gerçekleşen projeler reklamlarda gösterilenlerle sınırlı değildir. Televizyon kanallarında reklamı verilmeyen pek çok kaliteli konut projesi inşa edilmektedir. Konutprojeleri.com sitesi size İstanbul’da tamamlanan ve yapımı devam eden pek çok projeyi takip edebilme fırsatı sunar. İstanbul’un büyüklüğü düşünüldüğünde tüm bu projeleri takip etmek aylarınızı alacak ve siz daha satın almak istediğiniz konutu belirlemeden birbirinden avantajlı fırsatlar bir bir elinizden kaçacaktır. İnternet sitemizin misyonu tüm ziyaretçilerimize cazip fırsatlar sunmanın yanı sıra evlerinden dakikalar içerisinde ilgilendikleri tüm projelerin detaylarını önlerine getirmektir. İstanbul’da alıcı bekleyen konut, ofis ve villa projelerine birkaç seçim ile kolayca ulaşabilir, seçtiğiniz ve seçimleriniz dikkate alınarak size önerilen projeler hakkında tüm detaylara hakim olabilirsiniz. İstanbul’da yaşama hayali ile hatalı kararlar almamak için önce konutprojeleri.com adresinde yer alan projeleri incelemeli, akıl süzgecinizden geçirdiğiniz tüm detaylar eşliğinde İstanbul’da yaşama hayalini size sunacak projede yerinizi alabilirsiniz. İstanbul’un büyüklüğü düşünüldüğünde ziyaretçilerimiz için tüm projeleri Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olarak filtreleme ihtiyacının bulunduğunu düşündük. İstanbul’un sayısız projesinin arasından ne aradığına karar vermekte zorlanacak ziyaretçilerimiz bu iki filtremiz ile inceleyecekleri proje sayısını yarıya düşürerek değerlendirme için kendilerine fazladan zaman kazanabilirler.

 • Anadolu Yakası’nda İlginizi Çekebilecek Projeler: İstanbul’da en hızlı değişimi şüphesiz Anadolu Yakası yaşamıştır. Gerçekleşen konut projeleri Anadolu Yakası için Sancaktepe ve Ataşehir gibi yeni ilçeler kazandırmıştır. Konutprojeleri.com bünyesinde tüm Anadolu Yakası projelerine tek bir sekme ile ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz ilçe ilçe filtreleyerek ilgilendiğiniz ilçede bulunan seçkin proje haberlerini ve bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli, Tuzla ve Üsküdar ilçelerinde kentsel dönüşüm ve TOKİ projeleri dahil olmak üzere tüm projelere sitemizden ulaşılabilmektedir. İncelemeniz sonucu beğendiğiniz proje temsilcileri ile konutprojeleri.com aracılığı ile görüşebilirsiniz. Görüntülediğiniz proje sayfalarında sayfanın sağında yer alan formu adınız soyadınız, telefon numaranız ve mesajınızla birlikte doldurup göndermeniz sonrasında en kısa süre içerisinde proje temsilcisi size ulaşarak tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Konut satın alma tercihinizde Anadolu Yakası ilçeleri bulunuyorsa bu yılın seçkin projelerini kaçırmadan yerinizi alın.

 

 • Avrupa Yakası’nda Satışa Sunulan Projeler: Avrupa Yakasının pek çok ilçesi yeni projeler süslenmeye devam etmektedir. Yeni yapılan projeler Arnavutköy, Başahşehir, Beylikdüzü, Esenyurt ve Sultangazi ilçelerinin kurulmasına sebep olmuş, yeni ilçelerle birlikte Avrupa Yakası’nın nüfusu oldukça çoğalmıştır. Konutprojeleri.com olarak İstanbul’un kalbi sayılan Avrupa Yakası ile ilgili tüm konut haberlerini ziyaretçilerimize sunmaktayız. Konut projeleri Avrupa Yakası haberleri ile yeni yapılan, lansman satışını çıkmış, peşinatsız satılan ve yapımı devam eden tüm yeni projeler hakkında anında devam edebileceksiniz. Avrupa Yakası’nda satışa sunulan ofis, konut ve villa projeleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemizde bulunan akıllı filtreleme özelliği ile dilerseniz ilçe bazında filtreleme yaparak satın almak istediğiniz projeye daha hızlı sürede ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Seçkin Projelerle Yeniden İnşa Ediliyor

İstanbul’dan sonra en çok proje inşa edilen şehir İzmir olmuştur. Yıllardır şehre simge olacak sayısız proje kazandırıldığı gibi günümüzde halen yapımı devam eden elit projeler İzmir’i tercih etmiştir. Konut projeleri İzmir kategorisine internet sitemizde;

 • Bornova
 • Buca
 • Çeşme
 • Çiğli
 • Gaziemir
 • Güzelbahçe
 • Karabağlar
 • Karşıyaka
 • Konak
 • Menemen
 • Torbalı
 • Tire

 

İlçelerinde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz projeler ile ilgili gerekli detaylar bulunmaktadır. 2019, 2020 ve 2021 tarihlerinde teslim olacak yapımı devam eden projeler bulunduğu gibi 2018 yılında tamamlanmış ve sınırlı sayıda boş daire bulunan projeleri değerlendirebilirsiniz. Tercihiniz daire yerine villa ise Çeşme’de yer alan ve ikiz villadan oluşan projeden villalar tükenmeden gerekli bilgileri edinerek kararınızı verebilirsiniz. İzmir’in artan nüfusu yeni iş olanaklarının da oluşmasına ve bu oluşumun ofis ihtiyacının doğmasına neden olmuştur. 2017 yılında yapımı tamamlanmış ikiz kulelerden ofis satın almak için proje hakkında gerekli tüm bilgilere konutprojeleri.com adresinden ulaşabileceğiniz gibi Ağustos 2018 ve Aralık 2018 teslim ofis projelerinde şimdiden yerinizi almak için projeleri tanımaya başlayabilirsiniz. Proje detaylarını öğrenerek proje tanıma aşamasında teknolojinin tüm imkanlarını seferber eden sitemizin kullanışlı ara yüzü size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Ankara’nın Kalbinde Yer Alan Projelerde Yerinizi Alın

Başkentin cazibesi inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinin ilgisini Ankara’nın üzerinde toplanmasına neden olmuştur. Yapımı devam eden ve tamamlanan konut projeleri Ankara içerisinde daire ve rezidans tercihlerinize göre projeleri inceleyebilirsiniz. Konutprojeleri.com adresi içeriğinde;

 • Akyurt
 • Çankaya
 • Gölbaşı

Semtlerinde devam eden ve yapımı tamamlanmış konut projelerini yerinde gezmeden yakından tanıyabilir, proje temsilcileri ile görüşme yaparak tüm detayları öğrenerek satın alma kararınızı vermeniz için gerekli tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Ankara’nın diğer semtlerinde yapımına başlanan projeler açıklandıkları an itibari ile konutprojeleri.com adresinde yerini bulacaktır. Mevcut projeler arasında ilgilendiğiniz semtlerde gerçekleşen proje bulunmaması halinde yeni yapılacak proje haberlerini takip ederek, herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz. Başkent iş dünyasının da gözdesi olmaya devam etmektedir. Keçiören’de 2019 yılının Haziran ayında teslim edilecek, 111 ofisten meydana gelen seçkin ofis projesi ile ilgili tüm detaylara ve proje fotoğraflarına konutprojeleri.com adresinden ulaşabilir, yerinde görmeden tüm proje detaylarına hakim olabilirsiniz. İlgilendiğiniz projeyi sadece satın almak için yerinde görmek istiyorsanız, konutprojeleri.com adresinde yer alan projeleri detaylıca tanıyarak evinizde satın alma kararlarınızı verebilirsiniz.

 

Bursa’nın Çehresini Değiştiren Projelerde Hakkında Merak Edilenler

Türkiye’nin en büyük sanayi kentlerinden olan Bursa, ülkenin en gelişmiş ilk 5 şehrinden birisidir. Bursa’nın mevcut nüfusuna rağmen hala göç alıyor olması inşaat firmalarını harekete geçirmiş ve projeleri ile Bursa’nın çehresini değiştirmelerine neden olmuştur. Konut projeleri Bursa Türkiye’nin konut devleri tarafından rezidans ve daire olarak gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmeye devam eden sayısız proje içermektedir. 2018 yılında;

 • Mudanya
 • Nilüfer
 • Osmangazi
 • Yıldırım

 

İlçelerinde tamamlanmış ve 2018, 2019 ve 2020 yıllarında tamamlanacak projeler yükselmeye devam etmektedir. Konutprojeleri.com ayrıcalığı ile tüm bu projelerin detayları için Bursa’yı ve ilçelerini karış karış gezmenize gerek kalmadan, evinizde kahvenizi yudumlayarak dakikalar içerisinde gezebilirsiniz. Seçim yapmadan önce tüm alternatifleri daire metrekarelerine, proje teknik ve genel özelliklerine, sosyal imkanlarına ve lokasyonlarına göre değerlendirerek satın alma kararınızı sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz. Şu anda Bursa’nın 4 ilçesinde bulunan seçkin projeler ile ilgili gelişmeler yaşandıkça internet sitemizde yerini alacak ve projeler netleşmesi ile gerekli tüm bilgiler tarafımızdan edinilerek ziyaretçilerimizle paylaşılacaktır. Bursa’ya yakışan projelerde yer alabilmek için konutprojeleri.com adresinden ayrılamayacaksınız.

 

Antalya’ya Yeni Projeleri İle Bir Başka Güzel

Turizm cennetimiz adından sadece denizi, güneşi, kumu ve otelleri ile değil birbiri ardına inşa edilen seçkin projeleri ile de söz ettirmeye devam ediyor. Konut projeleri Antalya 2018 yılında sadece Kepez ilçesinde Aralık 2019 teslim olacak şekilde inşası devam ediyor olsa da yeni gerçekleştirilecek tüm proje detaylarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ön etap satışı başlayan projelerde 137.000 TL gibi her bütçenin satın alabileceği evler ve ofisler bulunurken, tüm projeler güvenlikli planlanmıştır. Asansörlü ve otoparklı binalar pek çok ihtiyacınızı tek başına gidermeye yetecektir. Antalya’nın yükselen yıldızı Kepez’de gerçekleşen bu elit projeler hakkında merak ettiğiniz her şeye konutprojeleri.com adresinden ulaşabilirsiniz. Antalya merkezde ve ilçelerinde yaşanacak tüm konut gelişmeleri hakkında ilk bilgiyi sitemiz kullanıcıları öğrenecek, tüm Türkiye’den önce kararlaştırılan projeler hakkında detaylı bilgiye sahip olarak lansman fiyatlarından ev sahibi olma avantajını üyelerimiz kaçırmayacaktır.

Gayrimenkul Yatırımcılarının Başvuru Kılavuzu Konutprojeleri.com

Gayrimenkul yatırımı yapmak iyi araştırma isteyen bir yatırım türüdür. Yatırım yapılacak gayrimenkul türü arsa, daire, rezidans, ofis veya villa fark etmez, hangi emlak türüne yatırım yapılacaksa mutlaka araştırmanın iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. İyi bir araştırmanın yatırım sırasında size sunacağı faydaları bilmek sizi iyi bir yatırımcı yapmaya yetecektir.

 • Gayrimenkul alımları için yüksek ücretler ödenmekte, elde edilecek en küçük bir fiyat indirimi, faiz indirimi, vb. seçenekler maliyetleri oldukça aşağı çekmektedir. Bu nedenle kampanyalı konut satışlarını araştırarak en az maliyetle yatırım tercihi verilmelidir.
 • Benzer muhitlerde, benzer özelliklerde aynı anda satışta olan projeler bulunabilmektedir. Mevcut projelerin tümü değerlendirilmeden yapılan satın almalar, aynı sayılabilecek benzerlikte ve şartlarda bulunan konut projeleri için fazladan para ödenmesi ile sonuçlanacaktır. Tüm yatırımcıların bildiği bir kuralı unutmamakta fayda vardır. Bir malı satarken değil alırken kazanırsın. Satın alacağınız konutu alırken kazanmak için iyi bir araştırma gerekmektedir.
 • Konut satın alırken sadece projeleri araştırmak tek başına yeterli gelmeyecektir. Devam eden iyi bir projeyi uygun fiyata almak başarılı bir yatırım gibi görünse de şirket hakkında yeterli inceleme yapılmaması bu yatırımı fiyaskoya dönüştürebilir. Şirkette meydana gelecek iflas durumu projenin tamamlanmaması ile sonuçlanacaktır. İyi bir şirket araştırması yapılmadan gerçekleştirilen yatırımın sonucunun yatırımcısını zora düşüreceği için satın alma gerçekleştirilecek şirket ile ilgili tüm haberlere vakıf olunması gerekmektedir.
 • Oturma amaçlı yapılan konut satın almalar da bir nevi yatırımdır. Bu nedenle yapılan tüm yatırımların kazanç getirmesi amaçlanır. Gayrimenkul yatırımlarının kazançlı olması muhitin potansiyel gelişimi ve konutun yakınlarında meydana gelecek yatırımlar doğrudan ilgilidir. Bu nedenle devletin ve özel sektörün gerçekleştirdiği tüm yatırım haberlerinin takip edilerek bu doğrultuda konut satın alınması, arzu edilen kazançlı yatırımına sahip olunmasını sağlayacaktır.
 • Gayrimenkul yatırımının yapılacağı en doğru zamanın belirlenmesi için mevcut projeleri olduğu kadar ekonomik gelişmeleri de takip etmek gerekmektedir. Hükümetin kamu bankaları aracılığı ile konut faiz indirimine gitmesi bunun en güzel örneğidir. Bu gibi dönemleri yakalayabilmek için ekonomi haberleri iyi takip edilmeli, gayrimenkul satın almaları için ekonomik fırsatlar takip edilmelidir.
 • Gayrimenkul yatırımı için püf noktalardan ve edinilmiş tecrübelerden yararlanmak kestirme yollara sahip olmanızı sağlar. Bu kestirme yollar size kazançlı yatırım kararlarını daha hızlı vererek fırsatları kaçırmamanız için gereklidir.
 • Gayrimenkul yatırımı yapabilmek için yasal mevzuat değişimleri ve emlak terimleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.
 • Karlı bir gayrimenkul yatırımı yapmak için satın alınacak projenin artılarının ve eksilerinin en kısa süre içerisinde analiz edilmesi gerekmektedir. Dışarıda sizin gibi pek çok yatırımcı bulunmakta, diğer yatırımcılar da sizin gibi karlı bir yatırım yapma fırsatını kollamaktadır. Bu nedenle emlak yatırımı yaparken rakiplerinizin önüne geçmek için ihtiyacınız olan bilgilere rakiplerinizden önce ulaşabilmeniz gerekmektedir. Konutprojeleri.com adresinden gayrimenkul yatırımı sırasında ihtiyacınız olacak tüm bilgilere sahip olabileceğiniz gibi proje ile ilgili artıları ve eksileri değerlendirmeniz için gerekli olacak proje tanıtım içeriklerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan ekonomik analizlerle birlikte yatırım kararınızı rakiplerinizden önce vererek, karşınıza çıkmış olan fırsatları hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

Konutprojeleri.com ziyaretçileri, gayrimenkul yatırımı gerçekleştirecekleri zaman yukarıda sayılan tüm bilgileri zahmetsiz bir şekilde internet sitemizden ulaşabilirler. Tüm bu bilgilerin elde edilebilmesi için arama motorlarında kaybedilecek zamanı düşündüğünüzde hizmetimizin kalitesi daha iyi anlaşılacaktır.

Satın alınacak proje ile ilgili tüm ayrıntılara sahip olabilmek oldukça önemlidir. Klasik yöntemlerle bu işi gerçekleştirmek isteyenler eskiden olduğu gibi gezerek, sorarak ve satın alanlarla konuşarak yine seçtikleri proje hakkında detaylı bilgi edinebilirler. İçinde bulunduğumuz çağda teknolojinin gücü düşünüldüğünde bu şekilde tercih edilen proje tanıma turları gün içinde en fazla bir proje ile sonuçlanacak, satın alınacak konutun seçimi aylar sürebilecektir. Konutprojeleri.com olarak size projeleri dakikalar içerisinde detaylı bir şekilde tanıma imkanı sunuyoruz.

 • Akıllı filtreleme ve incelenen projeye göre akıllı önerim teknolojilerimizle satın alacağınız muhitte yer alan tüm projelere kısa sürede ulaşım imkanı kazanıyorsunuz.
 • Detaylarını öğrenmek istediğiniz proje sayfalarını görüntülediğinizde açılan sayfada proje ile ilgili temel ve teknik tüm bilgileri özet şeklinde görebileceksiniz. Açılan sayfada ayrıca proje fotoğrafları da yer almakta olup görsel olarak da aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilirsiniz.
 • Video bölümümüzde drone ile havadan ve yakınlaşarak çekilmiş proje tanıtımlarını izleyerek projenin bulunduğu muhit, görünüş, inşa aşamaları ve işçilik ile ilgili tüm detaylara vakıf olabilirsiniz.
 • İnşaat sektöründe yer alan firmalar hakkında kapsamlı bilgiler içeren içerikler ile firmayı yakından tanıyabilir, firmanın geçmiş referanslarını öğrenerek gerçekleştirdiği tüm projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Emlak yatırımı yapmak için gerekli tüm detaylara tek bir adresten ulaşmak isteyen konutprojeleri.com ziyaretçileri, dilerlerse sitemize üye olarak tüm içeriklere ulaşabilmelerinin yanı sıra yeni paylaşılan içeriklerle ilgili bilgilendirme mailleri alırlar. Sitemizde yer alan içeriklerden ve kampanyalardan ilk üyelerimizin haberi olmaktadır. Kendilerine gelen bilgilendirmeler dahilinde haberdar oldukları kampanyaları değerlendirmek için üyelerimiz rakiplerine göre daha avantajlı olurlar. Sayılan pek çok artı düşünüldüğünde gayrimenkul yatırımcıları için neden konutprojeleri.com adresinin başucu kaynağı olduğu daha net anlaşılmakta, sitemizi gayrimenkul yatırımcıları için başvuru kılavuzu olarak nitelendirmekte haklı olduğumu göstermektedir.

Konut Projeleri için dilerseniz uzman ekibimize Soru Sor bölümünden ulaşıp ücretiz yatırım danışmanlığı alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Konutprojeleri.com Ekibi.

İlanları Karşılaştırın