BURSA Konut Projeleri

Mudanya Saraylar
BURSA / Mudanya
Mudanya Saraylar

Mudanya Saraylar Projesi; Birel İnşaat garantisinde ,görkemli konsepti ile siz değerli sahiplerini bekliyor.

Ocak 2019
Proje Detayı

Bursa Konut Projeleri

Bursa Konut Projeleri güncel fiyat, kat planları, resim, konum ve ödeme bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Teslim tarihi 2019 ve 2020 olan en yeni Bursa Emlak Konut & Toki Projeleri kampanya ve fırsatları için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.


Bursa konut projeleri hakkında geniş bilgi verdiğimiz sayfamızda öncelikle Bursa hakkında kısa bilr bilgilendirme yapalım.

Bursa Türkiye'nin en kalabalık dördüncü şehri olmasının yanında 3 milyonun üzerinde nüfusu ve "2016 Dünya Yaşanılabilir Şehirler" Endeksinde dünyanın en yaşanılabilir 28, Türkiye'nin ise en yaşanılabilir 1.şehri durumundadır. Aynı zamanda başta Uludağ olmak üzere sayısız turistik figürünün de etkisiyle yaşam standartlarını iyileştirmek için arayış içinde olanların merkezi Bursa olurken, bunun etkisiyle her geçen gün yeni Bursa konut projeleri hız kesmeden devam etmektedir. Şehir içinde şu an 200'den fazla konut projesi bulunurken %90'dan fazlasının satışına devam edilmektedir.

Satışı Devam Eden Hemen Teslim Bursa Konut Projeleri:

Bursa genelinde tamamlanmış ve teslime hazır konut projelerinin sayısı oldukça çok olmakla birlikte, satış hızlarının çok iyi olduğunu söylemek gerekmektedir. Genel anlamda Bursa'nın Balat, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Büyükorhan ve Bademli bölgelerinde yoğunlaşan Bursa konut projeleri fiyatları 229 bin TL'den başlarken, en pahalı olarak göze çarpan Royal Bademli projesinin maksimum konut fiyatı 1 milyon 990 bin TL'ye kadar çıkabilmektedir. İşte öne çıkan hemen teslim Bursa konut projeleri:

 • Gold Suit By Tugay –Tugay İnşaat- Bursa Mudanya
 • Diamond Melek House –Tugay İnşaat- Bursa Mudanya
 • Kent Deluxe- Kent İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Efe Nûma Balat- Efe İnşaat- Bursa Balat
 • Kayıoba Konutları- Akçan Yapı- Bursa Nilüfer
 • Downtown Bursa- Atış Yapı- Bursa Osmangazi
 • Yunistar- Atış Yapı- Bursa Osmangazi
 • Koru Evleri 1.Etap- Serintepe İnşaat- Bursa Büyükorhan
 • Çelebi Alâ- Çelebi Group- Bursa Nilüfer
 • Detay Premium- Detay İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Villa Loca- Yapıtek İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Royal Bademli- CNS Yapı- Bursa Bademli
 • Konak Butik- Ergünkent İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Vizyon Görükle- Ostaş İnşaat- Bursa Nilüfer

2018 Yılı Teslimli Kaçırılmayacak Fırsattaki Başlıca Konut Projeleri:

Bursa'yı daha yaşanılır kılan ve ev sahiplerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerine neden olacak bir yıldan daha az bir sürede teslim edilecek projelere daha yakından bakmak gerekirse; farkındalık yaratan Bursa konut projeleri 2018 ayrıntıları şöyle açıklanabilir:

-Downtown Bursa, Atış Yapı tarafından Bursa'nın Osmangazi ilçesinde oluşturulan 688 konutluk bir projedir. 122 metrekare ile 588 metrekare arasında değişen konutlarda alışveriş merkezinden home suit dairelere kadar çok geniş bir perspektifde birçok fatklı seçenek bulunmaktadır. 2+1 daireler 450 bin TL'den başlarken, 6+2 daire fiyatları 2 milyon TL'den başlamaktadır.

-Gold Suit By Tugay, Tugay İnşaat tecrübe ve güvencesiyle Mudanya Güzelyalı mevkiinde oluşturulan sadece 8 ailelik bir yaşam alanı projesidir. Daireler 160 metrekare olurken dubleks dairelerin tamamı akıllı ev sistemi ile donatılacaktır. Ortak kullanım alanında ise her türlü lükse ulaşmak mümkün. Ayrıca daireler denize sadece 50 metre uzaklıkta.

-Diamond Melek House projesi Tugay İnşaat tarafından tasarlanan Bursa en uygun konut projeleri kapsamında Bursa'nın Mudanya ilçesindeki 119 konutluk önemli bir projedir. 1+1 daire fiyatları 220 bin TL'den başlarken, 3+1 daire fiyatları 570 bin TL'ye kadar çıkmaktadır.

-Panula Balat, Detay İnşaat tarafından devam eden bir proje olmakla birlikte 210 konutluk ve 5 bloktan meydana gelen 141 metrekare ile 440 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu, fiyat aralığı 650 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasındaki Ocak 2020 yılı teslimli bir projedir. 

-Kent Deluxe projesi Kent İnşaat tarafından tasarlanan ve Haziran 2018 tarihi itibariyle daire teslimleri başlamış bir projedir. Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki bu projede tüm daireler 3+1 olarak tasarlanırken fiyatlar 465 bin TL'den başlamaktadır. Proje dahilindeki dairelerin %80'i satılmış durumdadır.

-Efe Nûma Balat projesi Bursa'nın Balat bölgesinde 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan Eylül 2018 teslim tarihli önemli bir projedir. Proje satışları tüm hızıyla devam ederken en düşük daire fiyatı 870 bin TL olarak belirlenmiştir.

-Kayıoba Konakları projesi Akçan yapı tarafından devam eden ve inşaatın sonuna gelmiş bir projedir. Temmuz 2018 tarihi itibariyle teslim edilecek daireler 106 metrekare ile 139 metrekare arasında değişirken, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde doğayla içi içe yapısıyla olan konutların, her biri içi belirlenen fiyat 395 bin TL ile 450 bin TL arasında değişmektedir.

-Yunistar projesi Atış yapı imzası ve tecrübesiyle Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hayata geçirildi. Temmuz 2018 tarihi itibariyle ev sahiplerinin taşınmaya başlayacağı projedeki dairelerin %80'i satılmış durumda, kalan daireler için de kıyasıya bir rekabet devam etmektedir. Proje toplamı 84 daireden oluşurken 3+1 daireler 335 bin TL, 4+1 daireler ise 450 bin TL'den başlamaktadır. Konutlar banka kredisi için uygun durumda olmakla beraber Bursa düşük faizli konut projeleri için örnek teşkil etmektedir.

-Çelebi Alâ projesi Çelebi Grup tarafından yürütülen çok büyük hacimli bir projedir. 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşan proje toplamında 312 daire bulunmaktadır. Daireler 119 ile 224 metrekare arasında değişiyorken projedeki sosyal tesisler de oldukça dikkat çekiyor. Çelebi Alâ projesinde fiyatlar ise 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor.

-Koru Evleri 1.Etap Projesi Serintepe İnşaat tarafından üstlenilen ve muhteşem manzarasıyla dikkat çeken projelerin başında geliyor. Proje içerisinde yüzme havuzu ve fitness salonu da bulunurken daireler 145 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. Proje dahilindeki daireler 3+1 ve 5+1 şeklinde olmakla birlikte daire fiyatları 375 bin TL'den başlarken 750 bin TL'ye kadar çıkıyor. Projenin teslim tarihi Nisan 2019.

-Detay Premium Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Detay İnşaat tecrübesiyle yükselen bir proje. 155 metrekare standartlı 3+1 daireler 550 bin Tl ile 580 bin TL arasında değişiyor. Yüzme havuzu ve sosyal tesis de içeren bu projede satın alınacak dairelere hemen yerleşim mümkün.

-Vizyon Görükle projesi Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yükselen ve Ostaş İnşaat tarafından yapılan bir proje. Proje dahilindeki 270 dairesi de 65 metrekare büyüklüğünde olan projede daire teslimleri Kasım 2018 tarihinde başlayacak. Daire fiyatları 229 bin TL'den başlarken, 100 bin TL peşinat ödenmesi durumunda kalan tutar 36 aya kadar vadelerle taksit yapılabiliyor. Projedeki dairelerin %60'ının satıldığını belirtmekte de fayda var.

-Konak Butik Projesi, Bursa'nın gözde yapılarında imzası bulunan Ergünkent İnşaat'a ait bir proje olarak göze çarpıyor. Proje genelinde 86 adet daire bulunurken daireler farklı dış cephe tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Projedeki iki adet bloktan biri havuzlu diğeri ise havuzsuz olarak konumlanmış durumda. 3+1 ve 5+1 dairelerin büyüklükleri 165 metrekare ile 320 metrekare arasında değişirken daireler için belirlenen minimum fiyat tutarı ise 690 bin TL.

-Royal Bademli CNS Yapı tarafından 8 villa projesi olarak tasarlanmış oldukça itibarlı bir proje. Royal Bademli projesinde 4275 metrekare alanda 4+1 sekiz adet villa tasarlanırken her villanın bahçe büyüklükleri de 155 ile 355 metrekare arasında değişiyor. Royal Bademli villa sahiplerine hayallerindekinden de öte bir ev deneyimi sunuyor. Sekiz adet villanın en ucuzu 1 milyon 690 bin TL'yken, en pahalı villa fiyatı da 1 milyon 990 bin TL olarak belirlendi. Proje teslim tarihi Aralık 2018.

Satışına Başlanmış 2019-2020 Yılı İçerisinde Teslim Bursa Konut Projeleri:

Bursa konut projeleri içerisinde daha önceki projelerden edinilen tecrübe ve müşterilerin beklentileriyle şekillenen Bursa konut projeleri 2019 teslim kapsamında Bursa Osmangazi, Nilüfer, Balat ve Osmangazi bölgelerinde teslim ve fiyat şartlarının tamamı kısa süre içerisinde açıklanması beklenen aşağıdaki öne çıkan projelerin startı verilmiş durumdadır. Bursa'nın çehresini tamamen değiştirecek ve müşterilerine doğayla içi içe huzurlu bir yaşamın kapısını açacak projeler ve detaylarından söz etmek gerekirse özellikle bahsedilmesi gereken projeler arasında;  

 • Nuripek Residence -Hasanağa- Bursa Nilüfer
 • Bonneville Mihraplı- Sıra Kaya İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Neta Balat- Belsa Yapı- Bursa Balat
 • Bulvar Aşkaroğlu Prestij- Aşkaroğlu İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Balat Life Günce- RC Yapı- Bursa Nilüfer
 • Shu Altınşehir- YB Yapı- Bursa Nilüfer
 • Orion Park Gold- Akçatı İnşaat- Bursa Yenişehir
 • Komşu Park Evleri- FSM Yapı- Bursa Nilüfer
 • Nevata Atavler- BTG İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Bulvar Deluxe- Atış Yapı- Bursa Nilüfer
 • Ekolkent Bursa- Güler İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Lake City- 16 İnşaat- Bursa Nilüfer
 • Panula Balat- Detay İnşaat- Bursa Balat
 • Prestij Park Bulvar- Bak Yapı- Bursa Osmangazi projeleri bulunmaktadır.

İki Yıl İçerisinde Teslim Doğayla İç İçe Tasarlanan Konut Projeleri:

Bursa'nın mimari yapısını da yeniden şekillendirecek ve Türk inşaat sektörü için devrim niteliğinde planlanan gelecek dönemli Bursa Konut projeleri genel anlamda şekillendirilmiş ve lansmanları yapılmış olsa da, özellikle fiyat ve ödeme planları henüz açıklanmamış projeler de bulunmaktadır. Özellikle dövizdeki dalgalanma ile birlikte ekonomik durgunluğun en çok hissedildiği sektörlerin başında inşaat sektörünün geldiği düşünülürken, bu yönde Bursa'daki yatırımlar oldukça önem kazanmış durumd.Her biri kendilerini kanıtlamış ve oldukça güvenilir şirketlerin üstlendiği projelerde ana tema doğaya saygı olurken, gelecek tarih teslimli öne çıkan projeler aşağıdaki gibidir:

-Panula Balat, Detay İnşaat tarafından devam eden bir proje olmakla birlikte 210 konutluk ve 5 bloktan meydana gelen 141 metrekare ile 440 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu, fiyat aralığı 650 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasındaki Ocak 2020 yılı teslimli bir projedir. 

-Bonneville Mihraplı Sıra Kaya İnşaat tarafından yapımına başlanan Nisan 2020 yılı teslimli bir projedir. Proje 8 bloktan oluşan 80 daire kapasiteli olmakla birlikte 3+1 ve 4+1 dubleks daireler için belirlenen fiyatlar henüz belli değil. Oldukça iddialı olarak hazırlanan Bursa konut projeleri lansman yakında yapılacak.

-Neta Balat projesi Belsa Balat tarafından yapımına başlanan ve Kasım 2019 yılında teslim edilmesi planlanan Bursa'nın Nilüfer ilçesi Balat bölgesindeki 64 adet konuttan meydana gelen bir projedir. Daireler 3+1 olarak tasarlanırken, ödeme koşullarının ise yakında açıklanacağı bekleniyor.

-Prestij Park Bulvar projesi Bak Yapı tarafından Bursa'nın Osmangazi ilçesinde tasarlanan oldukça ses getirecek bir proje olarak göze çarpıyor. Konutların 2020 yılında teslim edileceği düşünülürken proje ayrıntıları henüz açıklanmadı.

-Balat Life Günce projesi, RC yapı ve Günce yapı tarafından ortaklaşa olarak üstlenilen; 3+1 dairelerden oluşan 80 konutluk bir projedir. Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki bu projenin daireleri 148 metrekareden 170 metrekareye kadar çıkıyor. Teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlanırken ödeme koşulları kişiye göre değişiyor.

-Nevata Ataevler projesi Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki kentsel dönüşüm projelerinden biri olarak göze çarparken dört blok ve 84 daireden oluşuyor.168 metrekare ile 364 metrekare olarak değişen Bursa konut projeleri için oldukça önemli bir yere sahip olan Nevata Ataevler projesindeki 3+1 ve 4+1 daireler 610 bin TL ile 900 bin TL arasındadır. Teslim tarihi Ağustos 2019 yılıdır.

-Lake City projesi On Altı İnşaat tarafından Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yapımı devam eden ve Haziran 2019 yılı teslimli bir projedir. Projede daireler 119 mertekare ile 222 metrekare arasında değişirken, toplam daire sayısı da 8 blokta 88 daire olarak tasarlanmıştır. Fiyat aralığı 230 bin TL ile 500 bin TL arasındadır. Teslim tarihine neredeyse bir yıl olmasına rağmen dairelerin %65'i satılmış durumdadır.

-Ekolkent Bursa projesi yapımına yeni başlanan ve Mart 2020 teslimli bir proje olmasının yanında Bursa'nın Nilüfer ilçesine yeni bir çehre kazandırmayı vadediyor. Proje kapsamında 54 konut ve 9 ticari alan bulunurken daireler 140 metrakare ile 195 metrekare arasında değişiyor. Çevre dostu özellikli bu proje Güler İnşaat imzasını taşıyor. Daire fiyatlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

-Nuripek Residence Hasanağa projesi Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Hasanağa bölgesinde hayata geçirilen 2019 Haziran tarih teslimli çok önemli bir proje. 7 bloktan oluşacak projede 98 daire olurken, projenin Hasanağa bölgesine önemli bir ivme kazandıracağı düşünülüyor.

-Shu Altınşehir projesi YB yapı tarafından yapımına başlanan ve 2019 Aralık teslim tarihli önemli bir proje olarak değerlendiriliyor. Proje dahilinde daireler 1+1 ve 22+1 olarak değişirken, konut fiyatları da 329 bin TL ile 499 bin TL arasında değişiyor. Bursa Nilüfer bölgesinde oldukça dikkat çekici bir proje durumundaki Shu Altınşehir projesinde, %20 peşin ödenen bir daire için geri kalan tutarın da banka kredisi kullanılarak tamamlanması mümkün.

-Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi dahilinde 2 ayrı blokta 48 daire ve 7 ticari alan bulunuyor. Aşkaroğlu İnşaat tarafından yükselen projede 2+1 dairelerden 5+1 dairelere kadar oldukça fazla seçenek göze çarparken daire fiyatları 299 bin TL'den başlıyor. Proje bitimi ve daire teslimi için düşünülen tarih Aralık 2019.

-Orion Park Gold projesi Akçatı İnşaat tarafından startı verilmiş Aralık 2019 teslim tarihli çok önemli bir proje olarak ifade ediliyor. Projede 100 adet 3+1 daire yer alırken dairelerin fiyat aralıkları 270 bin TL ile 310 bin TL olarak değişiyor.

-Batı Vadi Evleri projesi NGSEM inşaat tarafından lansmanı yakın bir zamanda yapılması beklenen, teslim tarihi olarak da Aralık 2019 tarihi işaret edilen doğayla içi içe harika bir proje. Projede 3 blokta toplam 66 daire bulunurken konut büyüklükleri 144 metrekare ile 230 metrekare arasında değişecek. Projenin daire fiyatlarının Temmuz ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.

-Komşu Park Evleri projesi FSM Yapı tarafından yapımına başlanan ve Kasım 2019 teslim tarihli oldukça şık mimari yapısıyla ön plana çıkıyor. Proje bünyesinde 103 daire bulunurken dairelere 19 adet dükkan eşlik ediyor. Daire büyüklükleri 140 metrekareden başlarken, maksimum daire büyüklüğü ise 240 metrekare. Nilüfer Ataevler bölgesindeki projede dairelerin fiyatları 442 bin TL'den başlıyor.

 -Bulvar Deluxe konut projesi Atış Yapı tarafından hayata geçirilen ve FSM Bulvarı Nilüfer'de yükselen oldukça beğenilen bir proje. Toplamda 48 daire ve 30 ticari alan bulunan Bulvar Deluxe konut projesinde 114 metrekareden başlayan daireler 144 metrekareye kadar çıkıyor. Ekim 2019 tarihli projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor.

Bursa'nın Çehresi Tamamen Değişiyor:

Yaşam endeksi sıralamasında Türkiye'nin en yaşanabilir 1.şehri seçilen Bursa'ya yapılan inşaat yatırımları gelecek dönemde Bursa'nın çehresini tamamen değiştirirken, Bursa konut projeleri yatırımlarının her birinin Bursa'nın popülerliğini arttırdığı da çok önemli bir gerçek olarak göze çarpıyor. 2020 yılından sonra da planlanan değişik konut projesi yatırımlarıyla Bursa'nın daha da çok konuşulacağını söylemek de mümkün.

Bursa Konut Projeleri için dilerseniz uzman ekibimize Soru Sor bölümünden ulaşıp ücretiz yatırım danışmanlığı alabilirsiniz.

İlanları Karşılaştırın