Hakkımızda

Türkiye 'deki tüm konut projelerini tek bir platform altında ziyaretçilerimize hızlı, kolay ve teknolojiye uygun bir şekilde sunan konutprojeleri.com, içeriklerini kullanıcı dostu arayüz ve sezgisel yazılım altyapısı ile kişiye özel filtrelenebilir bir şekilde hazırlamıştır. 

Türkiye 'nin öncü inşaat firmaları ile yaptığımız işbirlikleri sayesinde ziyaretçilerimiz için markalı konut projelerindeki fırsat, indirim ve ödeme avantajlarını belirleyip il ve ilçelere göre listelemekteyiz. 

Bu sayede konut sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz ilgilendikleri lokasyonlardaki konut projelerini firmalara ait konut sitelerini uzun zaman harcayarak dolaşmak yerine sitemiz üzerinden tek noktadan karşılaştırıp vakit kaybetmeden hızlıca kıyaslayabilmektedir.

Sitemiz içerisinde güncel ve önemli Emlak Haberleri, Konut Sektöründe sunulan hizmetler, bu hizmetleri sunan firmaların bilgilerini de paylaşılmaktadır.

Ayrıca konutprojeleri.com e-bülten aracılığı ile iletişim bilgilerini bırakan ziyaretçilerimize inşaat firmalarının avantajlı konut kampanyalarını ve konut projelerine ait güncel ödeme fırsatlarını düzenli periyodlarla gönderiyoruz.

Konut Projelerindeki fırsatları kaçırmamak için bizi takip etmeye devam ediniz.

Saygılarımızla,

Konut Projeleri Ekibi

0 850 302 2575 / 0 551 042 4444

 

 

İlanları Karşılaştırın