İZMİR Konut Projeleri

İzmir Konut Projeleri

izmir Konut Projeleri güncel fiyat, kat planları, resim, konum ve ödeme bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Teslim tarihi 2019 ve 2020 olan en yeni izmir Emlak Konut & Toki Projeleri kampanya ve fırsatları için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.


İzmir konut projeleri hakkında geniş bilgi verdiğimiz sayfamızda öncelikle izmir hakkında kısa bilr bilgilendirme yapalım.

Türkiye'nin en kalabalık 3. şehri olan İzmir, 4 milyonu aşan nüfusuyla oldukça kalabalık ve yaşam standartları yüksek bir il olarak oldukça fazla göç almaktadır. Son yıllarda popülerliği artan ve sunduğu seçeneklerle oldukça büyük ilgi çeken konut projeleri İzmir üzerinde yükselmeye devam etmektedir. Yeni nesil ve oldukça ilgi çeken İzmir konut projeleri büyük ilgi görmekte ve hızlı bir şekilde alıcılarına kavuşmaktadır. Ödeme seçeneklerinde sunulan kolaylıklarla her bütçeden kişiye ev sahibi olma olanağı sağlayan bu projeler İzmir içinde mini şehirler oluşturarak alıcılarına her imkânı sağlamaktadır. Özellikle İzmir konut projeleri 2019 senesinde son derece teknolojik olanaklarla ve konforla harmanlanarak alıcılarına sunulmakta ve müthiş ödeme fırsatlarıyla alıcılarına ödeme seçenekleri sağlamaktadır.

Gün geçtikçe gelişen İzmir’de yapılandırılan bu konut projeleri İzmir'de sağlanan yaşam standartları yükselterek en üst seviyelere çıkarmaktadır. İzmir konut projeleri lansman fırsatları ile oldukça büyük ilgi çekmekte ve bin bir emeklerle oluşturulan projeler sahiplerini bulunmaktadır. Konut projelerinin yapılanma süreçleri oldukça geniş ve kapsamlı araştırma aşamalarından geçmektedir. Öncelikli olarak konutların yapılacağı arsanın imar durumu açısından derinlemesine araştırmalar yapılmakta ve arsanın konumu, ölçüsü, iklimi gibi pek çok alanda ayrıntılı incelemeler yapılmaktadır. Daha sonra mimarlar ve mühendisler tarafından gerekli evraklar toplanarak, toplanan veriler ışığında mimari proje hazırlanmaya başlanır. Oluşturulan proje onaylandığı takdirde inşası başlar. Konutların mimari olarak çevre ile uyumlu, deprem açısından sağlamlığı, su ve ısıtma tesisatı gibi teknik durumlarının değerlendirilmesi oldukça geniş kapsamda yapılır.

Yeni nesil konut projeleri tamamen insan odaklı olarak tasarlamak da ulaşım olanakları, yaşamsal standartları ve sosyolojik açıdan değerlendirilmeleri yapılarak oluşturulmaktadır. Böylece konut projesinden faydalanacak olan kişilerin yaşam alanları sosyal ve ekonomik anlamda her türlü imkânı barındıracak şekilde tasarlanmaktadır. Konut sektörü ülkemizde her geçen yıl hızlı bir şekilde büyümekte ve konut sektörüne yapılan yatırımlarda aynı oranda artmaktadır. Teknolojinin de hızlı ilerlemesi ve konut sektöründe her alanda kullanılması; konut sahibi olmak isteyen kişiler için inanılmaz derecede pratik çözümler sunulmasına olanak sağlamaktadır. Televizyonlarda banka reklamlarının yanı sıra en çok görülen Konut Projesi reklamları İzmir'in birçok farklı noktasında yükselmektedir.

İzmir konut projeleri 2019 teslim ve 2020 teslimli konut projeleri oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İzmir konut projelerinin ev sahibi olmak isteyen kişiler için sunduğu fırsatlar yanı sıra oldukça karlı yatırım fırsatları da sunarak yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Yapılan projelerin büyüklüğü ve kalitesi değer artışlarının kısa süre içinde gerçekleşmesine sebep olmakta ve bu sayede oldukça karlı hale gelmektedirler.

Cebeci Aura Projesi

İzmir ilinin merkezine 33 kilometre uzaklıkta olan ve 665 kilometre kare alana sahip olan Menemen ilçesinde inşaatına başlanmış olan Cebeci Aura projesi 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ocak 2017'de başlanan projenin Ocak 2019'da teslim edilmesi planlanmaktadır. Cebeci Aura Projesi 2 bloktan oluşmakta ve toplamda 206 konut ve 4 mağazayı kapsamaktadır. Başlangıcından bu yana yüzde 4,31 değer artışı kazanan Cebeci Aura Projesinin yüzde yetmişi tamamlanmış durumdadır. 2 artı 1 ve 3 artı 1 daire tipi seçeneklerinde 98 metrekareden 160 metrekareye kadar geniş ve konforlu daire modelleri sunulmaktadır. %8 nakit indirimine sahip olan Cebeci Aura Projesi ikinci bir ödeme planı olarak %50 peşin, 1 yıl sonra yüzde 25'i ara ödeme ve kalanı teslimde ödeme şeklinde satışa çıkmıştır. Tamamlanmasına çok az kalan projenin son fırsatlarından yararlanmak için geç kalmayın!

10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Cebeci Aura projesi 11 katlı binalar şeklinde tasarlanmıştır. Çocuk oyun alanı, futbol ve basketbol sahası, tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu ve sauna gibi sosyal ve spor olanakları sahip olan proje özel güvenlik ve kapalı devre TV özelliği de sunmaktadır. İzmir konut projeleri arasında yer alan Cebeci Aura projesi ev sahibi olmak isteyen ve yatırım yapmak isteyen birçok kişide tarafından ilgi görmüş ve kalan çok az sayıda dairesinin satışı da devam etmektedir.

Gümüş Park Avenue Projesi

İzmir'in en büyük ilçelerinden biri olan Bornova’da yükselen büyük bir değer olan Gümüş Park Avenue projesi tek bloktan oluşan ve modern mimarisi ile dikkat çeken bir projedir. Proje kapsamında 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 135 adet daire birçok kişinin ilgisini çekmiştir. Projenin başlangıcından bu yana hızlı artan bir grafiği bulunmakta ve değer artışı yüzde 15,58 olarak yatırımcılarının yüzünü güldürmüştür. Proje tamamlanma oranı yüzde 64 olup daire tipi olarak sadece 2 artı 1 daireler üzerine tasarlanmıştır. 2 artı 1 daireler 105 metrekare ile 111 metrekare arasında geniş ve konforlu kullanım alanları sunarak prestijli bir yaşam sağlamaktadır.

Mart 2019'da teslimi yapılacak olan Gümüş Park Avenue projesi Gümüş İnşaat tarafından geliştirilmiştir. Yüzde 25'i peşin kalanı firma ile anlaşılarak vadeli olacak şeklinde sunulan ödeme seçeneğinin yanı sıra nakit ödemelerde yüzde 3 indirim seçeneği gibi avantajlı teklifler sunulmaktadır. Dairelerin iç özelliklerinde ebeveyn banyosu ve Amerikan mutfakla oldukça kaliteli bir mimari ile tasarlanmış bunun yanı sıra çocuk oyun alanı, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu gibi sosyal ve spor olanaklarıyla konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Gümüş Park Avenue İzmir konut projeleri fiyatları 380 bin TL ile 470 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Nefes Bulvar Güzelbahçe Projesi

İzmir ilinin yarımada diye anılan bölgesinde yer alan Güzelbahçe ilçesinde başlanan Nefes Bulvar Projesi Yunusoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir. Oldukça farklı ve modern bir mimari ile tasarlanan Nefes Bulvar Projesi 32 daire, 9 villa ve 9 mağazayı kapsayacak şekilde planlanmıştır. İzmir konut projeleri arasında en farklı ve modern projelerden biri olarak yerini alan Nefes Bulvar Projesinin %52’si tamamlanmış durumdadır. 12500 metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Nefes Bulvar Projesi kapsamında tasarlanan dairelerin iç özellikleri arasında çelik kapı, ebeveyn banyosu, panjur sistemi, ses yalıtımı ve ankastre mutfak gibi modern ve teknolojik eklemeler bulunmaktadır. Tam donanımlı spor salonu, açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları ile sosyal ve spor olanakları açısından zengin ve güvenlik açısından sağlam bir prosedür sunan proje Güzelbahçe ilçesinde oldukça fazla ilgi çekmiştir.

Projenin altında yatan fikir ve mimari yapısı sayesinde yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyen kişilerin ilgisini üzerinde toplamıştır. 2017 yılının 2. çeyreğinde başlanan proje Mayıs 2019'da teslim edilecektir. Kendi bünyesinde alışveriş imkânı sunan bu proje tamamen insan odaklı yapılmış olup yeşil alanlarıyla doğa ile iç içe bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Satışa çıkan 41 adet daire 150 metrekare alana sahip olup oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmıştır.

Double Diamond Projesi

İzmir'in 200 kilometrekare alana sahip ve 2008 yılından itibaren ilçesi olmuş Bayraklı ‘da inşaatına başlanan Double Diamond Projesi Katal İnşaat tarafından geliştirilmiştir. Bayraklı ‘nın Soğukkuyu Mahallesi'nde başlayan projenin %54'ü tamamlanmış durumdadır. Double Diamond Projesi 2 bloktan oluşmakta ve 156 daire ve iki dükkanı kapsamaktadır. 2 artı 1 ve 3 artı 1 daire tipi seçenekleri bulunan Double Diamond projesi 116 metrekareden 183 metrekareye kadar oldukça geniş ve kullanıcı şekilde tasarlanmış daireleri satışa sunmaktadır. Mayıs 2017'de inşaatına başlanan proje Mayıs 2019'da teslim edilecektir. 595 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler büyük ilgi görmüş ve oldukça fazla talep almıştır. 13 kat şeklinde tasarlanan binalar doğalgaz ısıtma tipi ile döşenmiş ve kapalı otoparka sahiptir. Özel güvenliği ve kapalı devre TV güvenlik özellikleri ile hırsız ve dolandırıcılara karşı korunan, spor olanakları ve mimarisi ile ilgi çeken bu proje 8500 metrekarelik bir arsa alanı içerisinde kurulmuştur.

Yenitepe İzmir Projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı metropol ilçelerden biri olan Gaziemir'de mimarisi ve tasarımı ile oldukça ilgi çeken Yenitepe İzmir Projesi başlangıcından bu yana yüzde 18,76 değer artışı sağlamıştır. Ağustos 2017'de inşaatına başlanan Yenitepe İzmir Projesi Haziran 2019’da teslim edilecektir. İzmir en uygun konut projeleri arasında yer alan Yenitepe İzmir Projesi 223 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Oldukça büyük olan bu proje 20 bloktan oluşmakta ve proje kapsamında 1533 adet konut ve 25 adet dükkân bulunmaktadır.

Nuhoğlu İnşaat, Aybar İnşaat ve Alt ve Üst Yapı firmasının ortaklığı ile İller Bankası AŞ’ye ait arsa üzerine yapılan proje 1+1, ve 2+1 seçenekleriyle 65 metrekareden 165 metrekareye kadar oldukça geniş ve rahat yaşam alanları sunmaktadır. %30 peşin kalanı 40 ay vade ile ödeme seçenekleri sunulan ve fiyat olarak da oldukça uygun olan bu proje kaliteli bir yaşam alanı sunarak yatırımcı ve ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmektedir. Merkezi sistem ısıtma tipine sahip olan daireler 55000 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulmuştur. İçerisinde yaşayacak olan kişilerin her türlü konfora ve kolaylığı ulaşılabilmesi amacıyla her ayrıntı düşünülerek tasarlanmış olan bu projenin değer artışı gün geçtikçe artmaktadır.

Jardin Eden Çeşme Projesi

İzmir'in gözde tatil mekanlarından olan Çeşme ilçesinde Pana Yapı tarafından geliştirilen Jardin Eden Çeşme projesi 118 adet villa, 60 adet Residence daire ve 3 adet ticari alan ile satışa sunulmuştur. İzmir konut projeleri arasında hem konum olarak hem de yapı olarak en lüks ve avantajlı olan projelerden biri olan Jardin Eden Çeşme Projesi 2 milyon TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. 3+1, 4+1 ve 6+1 daire tipi seçenekleri ile 166 metrekareden 335 metrekareye kadar geniş, lüks ve kullanışlı yaşam alanları sunan daireler 2016 yılının 1. çeyreğinde yapılmaya başlanmıştır. 2019 yılının 2. çeyreğinde teslim edilecek olan daire ve villaların çoğu alıcısını bulmuştur. Kalan az sayıda daire seçenekleri için bir an önce başvuruda bulunmanız gerekmektedir. 124000 metrekare arsa alanı üzerine kurulan, açık otopark, özel güvenlik ve kapalı devre TV özellikleri ile güvenli bir yaşam alanı sağlayan proje spor ve sosyal açıdan da oldukça fazla olanakları sunmaktadır. Hidrofor, dijital altyapı ve su deposu gibi teknik özelliklere sahip olan proje mimari açıdan lüks ve konforu bir araya getirmiştir.

Avlu Torbalı Projesi

İzmir'in 45 kilometre güneydoğusunda yer alan Torbalı ilçesinde oldukça değerli bir proje olan Avlu Torbalı projesi uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. 235 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ve 6 bloktan oluşan proje 237 adet daire ve 233 ofis olarak satıştadır. 2017 yılının 2. çeyreğinde inşaatına başlanan proje 2019 yılının 2. çeyreğinde teslim edilecektir. 1+1 ve 2+1 daire tipi seçenekleri sunulan projede 56 metrekareden 99 metrekareye kadar kullanışlı yaşam alanları sunulmaktadır. Dairelerin çoğunun satışı tamamlanmış olup az sayıda kalan daireler için fırsatları kaçırmamak amacıyla Nurem İnşaat’a başvurabilirsiniz. 17000 metrekarelik geniş bir arsa alanına kurulan Avlu Torbalı Projesi kapalı otopark seçeneği de sunmaktadır. İzmir konut projeleri arasında yükselen bir değere sahip olan Avlu Torbalı projesi uygun ödeme seçenekleri ile satıştadır.

Orkun Mia Bornova Projesi

İzmir Körfezi'nden 3 kilometre doğuda bulunan, İzmir'in güzel ilçelerinden Bornova'da oldukça dikkat çekici bir proje olan Orkun Mia Bornova Projesi 256 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Serkan Orkun İnşaat tarafından geliştirilen proje 45 konut ve 6 dükkân seçeneğini kapsamaktadır. 2017'nin 4. çeyreğinde inşaatına başlanan Orkun Mia Bornova Projesi Temmuz 2019'da teslim edilecektir. İki artı bir daire tipi seçeneği ile satışa sunulan ve 47 metrekare ile 86 metrekare arasında konforlu kullanım alanı sunan daireler oldukça fazla ilgi görmektedir. Binalar 10 katlı olarak tasarlanmış ve içerisine ücretsiz kapalı otoparkta eklenmiştir. Özel güvenlik ve tam donanımlı spor salonu gibi özelliklere sahip olan ve nitelikli bir proje olan Orkun Mia Bornova Projesi hidrofor, su gibi teknik özellikler de barındırmaktadır. Kendi içerisinde alışveriş imkânı sunan ve yaşayan kişilerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış olan Orkun Mia Bornova projesi için Serkan Orkun İnşaat’a başvurabilirsiniz.

Gayda Ataşehir Projesi

İzmir'in merkezine 17 kilometre uzaklıkta bulunan ve 1992 yılında kurulan Çiğli ilçesi Gayda Ataşehir Projesi ile yükselişe geçmiştir. 490 bin TL’den başlayan satış fiyatlarıyla ilgi çeken Konut Projesi 82 adet konuttan oluşmaktadır. 2+1 ve 3+1 daire tipleri 105 metrekareden 160 metrekareye kadar oldukça kullanışlı şekilde tasarlanmış yaşam alanları sunmaktadır. 2017'nin 2. çeyreğinde inşaatına başlanan proje Ağustos 2019'da teslim edilecektir. Peşin yapılacak ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır. Aynı zamanda yüzde yirmi peşinatla şirket bünyesinde 22 ay vade farksız taksit seçeneği de sunulmaktadır. 5000 metrekare arsa alanı üzerine kurulan Gayda Ataşehir Projesi çocuk oyun alanları, bahçeleri, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzuyla sosyal ve aktivite açısından farklı seçenekler sunmaktadır.

Yücesoy Statü Projesi

İzmir'in Menemen ilçesinde Yücesoy Mühendislik tarafından geliştirilen Yücesoy Statü Projesi 4 bloktan oluşan; 242 daire ve 19 ticari alanla satışa sunulmuştur. %30 oranında tamamlanan projenin yapımına Ekim 2017 tarihinde başlanmıştır. Aralık 2019 teslim tarihli olan proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire tipi seçenekleriyle 49 metrekareden 350 metrekareye kadar kullanım alanı sağlamaktadır. 220.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Yücesoy Statü Projesi oldukça büyük ilgi görmüştür. 11000 metrekare arsa alanı üzerine kurulan proje özel güvenlik sistemleri ile de oldukça korunaklı bir yaşam alanı sağlamaktadır. Sauna, tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve aynı zamanda çocuk yüzme havuzuyla sahiplerini kaliteli içerikler sunmaktadır. Kapalı otopark hizmeti bulunan projede 19 adet ticari alan sayesinde alışveriş imkânı da sağlanacaktır. Mimarisi ve tasarımı ile oldukça modern ve ilgi çekici olan Yücesoy Statü Projesi cazip fiyatları ile alıcılarını beklemektedir.

DAP Yapı İzmir Bornova Projesi

DAP Yapı tarafından geliştirilen ve İzmir'in Bornova ilçesinde inşasına başlanan DAP Yapı İzmir 30 katlı 2 bloktan oluşan ve 707 daire kapasiteli bir projedir. 37 metrekareden 102 metrekareye kadar stüdyo ve 1+1 daire seçenekleri sunan projenin yapımına 2018'in ilk çeyreğinde başlanmıştır. Aralık 2020’de teslim edilecek olan projenin yüzde dokuzu tamamlanmış durumdadır. %5 peşin ve 120 ay ödeme seçeneği ile 299 bin TL'den satışa sunulan daireler hızlı bir şekilde alıcılarını bulmaya başlamıştır. 1300 metrekare arsa alanı üzerinde kurulan DAP Yapı İzmir Projesi tamamen insan odaklı tasarlanmış ve yaşayan kişilerin konforu üzerine projelendirilmiştir.

İzmir Konut Projeleri için dilerseniz uzman ekibimize Soru Sor bölümünden ulaşıp ücretiz yatırım danışmanlığı alabilirsiniz.

İlanları Karşılaştırın