ANKARA Konut Projeleri

Vadi Çankaya
ANKARA / Çankaya
Vadi Çankaya

Vadi Çankaya projesinde 11 katlı tek blokta, bölgenin en büyük 4+1 daireleri yer alıyor. Projedeki 4+1 daireler 254.96 metrekare olarak planlandı. 6+1 büyüklüğündeki villaların ise arka bahçesi 286.65 metrekare, ön bahçesi 77.10 metrejare, zemin kat toplamı 126.55 metrekare, villa 1. katı 126.04 metrekare, villa çatı katı ise 74.80 metrekare büyüklüğe sahip.

Mayıs 2021
Proje Detayı

Ankara Konut Projeleri

Ankara Konut Projeleri güncel fiyat, kat planları, resim, konum ve ödeme bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Teslim tarihi 2019 ve 2020 olan en yeni Ankara Emlak Konut & Toki Projeleri kampanya ve fırsatları için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.


Ankara konut projeleri hakkında geniş bilgi verdiğimiz sayfamızda öncelikle ankara hakkında kısa bilr bilgilendirme yapalım. 

Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, 25 ilçesi bulunan ve yaklaşık 1433 Mahallesi ile oldukça büyük bir nüfus yoğunluğuna sahiptir. Ülkemizde son yıllarda oldukça yükselişe geçen konut projeleri birçok kişiye ev sahibi olma imkânı tanırken oldukça karlı yatırım fırsatları da sunmaktadır. Her geçen gün sayısı artan konut projeleri devasa binaları ve yepyeni yaşam alanları ile hizmete giriyor ve tamamen insan odaklı projeler geliştiriliyor. Bu sayede şehrin kalabalığından ve yoğunluğundan uzak kalınması sağlanarak huzurlu ve konforlu yaşam alanları sağlanıyor.

Son yıllarda tasarlanan konut projelerinde teknolojik gelişmeler ön planda kullanılarak nitelikli yaşam alanları tasarlanıp her alanda kolaylık ve konfor sağlayan yaşam alanları oluşturulmaktadır. Ankara Türkiye'nin en kalabalık ikinci şehri olarak birçok yeni konut projesine ev sahipliği yapıyor ve bu sayede çarpık şehirleşmede ortadan kalkmış oluyor. Planlı şehirleşme açısından maalesef bir standart bulunmamakta fakat yapılan konut projelerinin kalitesi ve sunduğu imkanlar sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Sunulan konut projeleri için oldukça uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sunulmakta bu sayede her bütçeye uygun alımlar yapılması sağlanmaktadır.

Ankara konut projeleri planlaması, oldukça detaylı araştırma ve süreçler gerektirmektedir. İnceleme aşamasında konut projesinin oluşturulacağı arsanın konumu, ölçüsü, topografik durumu ve bunun gibi birçok alan hakkında ayrıntılı incelemeler yapılmaktadır. Elde edilen veriler ışığında mimari proje hazırlanmaya başlanır ve ilk olarak proje çizimi gerçekleşir. Oldukça karlı yatırım avantajları sunan ve yaşam alanları sağlayan bu konut projelerini yapım aşamaları oldukça detaylı şekilde ele alınmaktadır. Konut projelerinde hem teknik hem teknolojik hem de insan yaşamına sunulan standartların en üst seviyelere çıkarılması sağlanarak oldukça konforlu yaşam alanları oluşturulmaktadır. Teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı bu projeler daha fazla güvenlik sağlamakta ve gündelik işleri kolaylaştırmak adına her türlü ayrıntı düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu sayede hırsız ya da dolandırıcılardan uzak durmak isteyen ev sahipleri her türlü güvenlik önlemine sahip olarak ve akıllı ev sistemleri ile evde değilken bile evin kontrolünü sağlayan teknolojilerle buluşacak.

Ankara konut projeleri 2018 senesinde yeni nesil konut projeleri ve doğa ile iç içe yaşam alanları oluşturularak daha ilgi çekici hale getirilmiştir. Bu projeler teknolojik ve teknik ayrıntıların yanı sıra yeşil alanlar, sosyal aktiviteler ve alışveriş imkanları da beraberinde sunarak site içi yaşamını mini bir şehir haline getiriyor ve her türlü imkânı sunuyor. Bu sayede yoğun bir günün ardından evine gelen bir kişi bütün stres ve yoğunluğunu kapının dışında bırakabiliyor. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük ve kalabalık şehirlerde ulaşım oldukça büyük bir problem haline gelmiş ve bu konut projeleri sayesinde ulaşımda öncelikli olarak düşünülüp, kolaylaştırılmıştır. Büyük şehirlerde herkesin genel olarak şikâyet ettiği diğer bir konu ise her yerin beton ile kaplanıyor olması ve artık çok az yeşil bulunmasıdır. Bu sayede hayat zaten yoğun ve stresli iken doğadan da uzak kalınması stres seviyesini çok daha yükseklere çıkartmaktadır. Ankara konut projeleri bu ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve yeşilin her türünü barındıran, doğa ile iç içe projeler tasarlanmıştır. Bu projeler ev sahibi olmak isteyenler için güvenlikli, konforlu ve prestij sahibi yaşam alanları sunarken yatırım yapmak isteyen kişiler için de büyük avantajlar sağlamaktadır. Ankara konut projeleri 2019 teslim ve 2020 teslimli olarak farklı seçenekler ve ödeme avantajları sunmaktadır.

Cubes Ankara Projesi

Ankara'nın orta kesiminde bulunan ve Türkiye'nin yönetim merkezi durumuna gelmiş olan, 168 kilometrekarelik alanıyla oldukça büyük bir İlçe olan Çankaya'da başlayan Cubes Ankara projesi Nuhoğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilmektedir. Nisan 2017'de başlanılan projenin Nisan 2020'de teslim edilmesi planlanmaktadır. Dalgıç GY, Lin Yapı ve Nuhoğlu İnşaat ortaklığı ile devam ettirilen proje 2 bloktan oluşmakta bir blok konut bloğu, bir blok iş yeri bloğu olmak üzere tasarlanmıştır. Projenin şu anda %39’u tamamlanmış olup başlangıcından bu yana %61,83 değer artışı sağlayarak yatırımcılarını memnun etmiştir.

1+1, 2+1,3+1,4+1,5+1 ve 6+1 daire tipi seçenekleriyle satışa sunulan Cubes Ankara 70 metrekareden 343 metrekareye kadar farklı daire seçenekleri sunmaktadır. Nakitte yüzde 15 indirim sağlayan bu proje, yüzde 10 peşinatla ve ara ödemelerle kalan kısmın %45'lik bölümünün 40 ay sıfır faiz ile alınabilmesine imkân sağlamaktadır. Cubes Ankara Projesi kapsamında 500 adet ofis ve 450 adet daire satışa sunulmuştur. 63 adet mağazayı barındıracak olan projenin kurulduğu arsa alanı 22000 metrekaredir. Sauna, açık yüzme havuzu gibi spor olanakları sunan Cubes Ankara restoran ve kafeleri, çocuk oyun alanları ve yemyeşil alanıyla oldukça konforlu ve doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Ankara en uygun konut projeleri arasında yer alan Cubes Ankara Projesi oldukça büyük ve gelişmiş bir mini şehir oluşturacaktır.

Başkent Emlak Konutları Projesi

Şehrin merkezinde, Ankara'nın en büyük ilçelerinden biri olan Çankaya'da geliştirilen devasa Konut Projesi Başkent Emlak Konutları, Emlak Konut GYO tarafından oluşturulmuştur. Şubat 2017 de başlayan proje Ocak 2020'de Teslim edilecektir. Adeta şehir içinde şehir oluşturacak olan bu proje 17 bloktan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Proje kapsamında 1900 konut ve 22 mağaza satışa sunulmuştur proje kapsamında yer alan 3 adet cami, sağlık tesisi, ilkokul, restoran ve kafeler, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, bisiklet parkuru ve yürüyüş alanları, hobi odaları ve alışveriş imkânı sağlayan birçok ticari birim mevcut olacaktır.

Bir artı bir, iki artı bir, üç artı bir, dört artı bir, beş artı bir ve altı artı bir olarak 70 metrekareden 350 metrekareye kadar konforlu yaşam alanları sunulmaktadır. Başkent Emlak Konutları 202 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup özel güvenlik sistemleri de oldukça gelişmiştir. Sosyal aktiviteler açısından çocuk oyun alanları, masaj salonu, restoran ve kafeler ile sosyal içeriği oldukça fazla olan bu proje oldukça geniş kapsamlı spor olanakları da sunmaktadır. Kapalı otoparkı bulunan bu projede otopark asansörlü şekilde tasarlanmış olup dijital altyapısı da oldukça gelişmiştir. Ankara düşük faizli konut projeleri arasında yer alan ve en büyük projelerden biri olan Başkent Emlak Konutları projesi peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkânı sağlamaktadır.

Hittown Yeni Mahalle Projesi

Ankara'nın metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle, 274 kilometrekarelik bir alana sahip oldukça büyük bir ilçedir. Yenimahalle'de yükselen Hittown projesi 159 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Projenin %30 tamamlanmış olup inşasına Temmuz 2017'de başlanmıştır. Temmuz 2020’de teslim edilecek olan Hittown projesi 4 bloktan oluşmaktadır. Proje kapsamında 585 daire ve 62 ticari alan satışı gerçekleştirilmektedir. 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire tipleri 64 metrekareden 199 metrekareye kadar yaşam alanı sunmaktadır. Ankara konut projeleri fiyatları arasında en uygun fiyatları sunan projelerden biri olan Hittown projesi %5 nakit indirimi sağlamaktadır. %50 peşin ödeme fırsatında da kalan %50’lik kısmı sıfır faizli 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Hittown Konut Projesi 56000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olup özel güvenlik ve açık otopark hizmetleri sunmaktadır. Satışa sunulan daireler merkezi ısıtma sistemine dahil olup kat yükseklikleri 2.7 metredir.

Duru Beytepe Projesi

Duru Beytepe projesi Tuna Yapı ve ASafe İnşaat tarafından geliştirilen ve 10 bloktan oluşan bir projedir. Proje kapsamında satışa sunulan 484 daire, 528 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve oldukça uygun faiz, vade seçenekleriyle oldukça ilgi görmüştür. 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 daire tipi seçenekleriyle 82 metrekareden 501 metrekareye kadar konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Nisan 2017'de başlanılan proje Nisan 2020'de sahiplerine kavuşacaktır. Nakit ödemelerde yüzde yedi indirim seçeneği sunulan Duru Beytepe projesi aynı zamanda yüzde 15 peşinatla ve yüzde 15 ara ödeme seçeneğiyle kalan tutar için 20 ay vade seçeneği sunmaktadır. 48000 metrekarelik arsa alanına sahip olan Duru Beytepe projesi özel güvenlik ve kapalı devre TV özelliği ile oldukça sağlam bir güvenlik sistemine sahiptir. Yeşil alanları, bahçeleri ve çocuk oyun alanları ile doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunan Duru Beytepe projesi futbol ve basketbol sahası, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, masa, tenis kortu ve tam donanımlı spor salonuyla oldukça geniş spor olanakları da sağlamaktadır. Ankara konut projeleri lansman fiyatlarını kaçırmamak için bir an önce başvuru yapmanızda fayda vardır.

Empire İncek projesi

Özmen Konutları tarafından geliştirilen ve Mamak ilçesinde yer alan Empire İncek projesi ilginç mimari tasarımı ile tek bir bloktan oluşmaktadır. Toplamda 243 daire bulunan proje 59 metrekareden 164 metrekareye kadar kaliteli yaşam alanları oluşturan daire tipleri ile Mart 2018'de proje başlangıcı yapılmıştır. Kasım 2020'de teslim edilmesi planlanan daireler 6141 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulmuştur. Sadece bir artı bir daireler üzerine tasarlanmış olan Empire İncek projesi farklı metrekareleri ile satışa sunulmuştur. Ankara'nın en büyük balkonlu bir artı bir projesi olan Empire İncek projesi oldukça konforlu ve prestijli bir yaşam alanı sunmaktadır.

41 kattan oluşan ve 15 farklı tipte planlanan 243 dairenin tamamı 1 artı 1 olup istenirse ev istenirse ofis olarak kullanılabilmektedir. Oldukça kaliteli spor aktivitesi alanlarına sahip olan proje aynı zamanda Türk hamamı, sauna ve kapalı yüzme havuzu seçenekleri ile oldukça fazla ilgi çekmektedir. Ankara ve göl manzaralı seyir terası ile şehrin stresinden uzaklaşabilecek ve her türlü konforu evinizde bulabileceksiniz. Ankara konut projeleri arasında farklı tiplerde bir artı bir seçenekleri sunan en ilginç projelerden biri olan Empire İncek projesi oldukça uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir.

Ankara Golfkent Projesi

Ankara'nın Metropol ilçelerinden biri olan 101 kilometre kare alana sahip olan ve turistik yerleri ve doğal güzellikleri ile ilgi çeken ilçesi Etimesgut’ta ilgi çeken bir proje olan Ankara Golfkent projesinin inşaatına Nisan 2015 yılında başlanmıştır. Haziran 2022’de teslim edilmesi planlanan Ankara Golfkent Projesi, Turyap tarafından gerçekleştirilmektedir. Şu an projenin %44'ü tamamlanmış durumdadır. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipi seçenekleri 50 metrekareden 300 metrekareye kadar konforlu yaşam alanları sağlamaktadır. 385 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutlar proje kapsamında teknoloji ve konforun harmanlandığı bir şekilde tasarlanmıştır.

Ankara Golfkent projesi sosyal özellikleri, spor olanakları ve oldukça özel mimarisiyle ilgi çekmeyi başarmıştır. Bahçeleri ve yeşil alanlarıyla doğa ile iç içe olan bu proje çocuk oyun alanları, masaj salonu, parti alanı, bilardo, restoran ve kafeleri ile oldukça sosyal bir ortam oluşturarak Ankara içerisinde mini bir şehir haline gelecektir. Futbol ve basketbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, Squash kortu, tenis kortu, sauna, masa tenisi gibi pek çok spor alanı sağlanan Ankara Golfkent Projesi oldukça sağlam bir dijital altyapıya da sahip olacaktır. Çamaşır odası, otopark asansörü, yük asansörü, hidrofor ve su deposu gibi pek çok teknik özelliğe sahip olan bu proje içinde yaşayanları konfor ve rahatlığa kavuşturacak her türlü ayrıntıya sahiptir. Üstelik oldukça teknolojik ve geniş güvenlik özelliklerine sahip olan projede özel güvenlik, kapalı devre TV, kartlı Giriş Sistemi, biyometrik tanıma sistemi ve görüntülü diafon gibi güvenlik prosedürleri uygulanacaktır. 527.665 metrekarelik bir arsa alanı üzerinde kurulan Ankara Golfkent oldukça geniş ve her türlü imkânı barındıran bir projedir.

Gökyüzü Bahçeleri Çankaya Projesi

Gökyüzü Bahçeleri Çankaya’da yükselen bir proje olarak tek bloktan ve 175 daireden oluşmakta bir yapımını Arena Mimarlık üstlenmektedir. 2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 daire tiplerine sahip olan proje 120 metrekareden 305 metrekareye kadar oldukça geniş yaşam alanları sunmaktadır. Nakit ödemelerde yüzde 10 indirim yapan proje bunun yanı sıra ikinci bir ödeme planı olarak yüzde 25 peşin, yüzde yirmi beş 1 yıl sonra ara ödeme ve kalan tutar için 24 ay vade seçeneği ile oldukça uygun ödeme koşulları sunmaktadır. 827 bin TL'den başlayan satış fiyatlarıyla Aralık 2019'da teslim edilecek olan Gökyüzü Bahçeleri Projesi 45 adet mağazayı da kapsayacaktır.

8500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan gökyüzü bahçeleri projesi özel güvenlik ve kapalı devre TV özellikleriyle oldukça yükseltilmiş güvenlik önlemlerine sahip, sunduğu sosyal özellikler, alışveriş ve spor olanaklarıyla yaşayan kişilerin her türlü konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Daire tiplerinin iç özelliklerinde jakuzi, ses yalıtımı gibi lüks özelliklerin yanı sıra site içerisinde sunulan tenis kortu, tam donanımlı spor salonu, sauna açık ve kapalı yüzme havuzu gibi spor olanakları da sunulmaktadır. Ankara konut projeleri arasında en geniş metrekare sahip olan projelerden biri olan gökyüzü bahçeleri sunduğu avantajlar ile oldukça ilgi çekici bir projedir.

Aqua Modern Etimesgut Projesi

Aqua Modern Projesi 14 bloktan oluşan oldukça büyük bir projedir. S.S Su Modern Konut Yapı Kooperatifi tarafından gerçekleştirilen projenin %69’u tamamlanmış durumda olup projeye Mayıs 2016 senesinde başlanmıştır. Mayıs 2019'da teslim edilmesi planlanan proje kapsamında 761 adet konut ve 50 adet ofis yer almaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri 87 metrekareden 318 metrekareye kadar konforlu ve geniş yaşam alanları sunmaktadır. 58800 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Aqua Modern, merkezi sistem ısıtma tipine ve kapalı otoparka sahiptir. Özel güvenliği bulunan proje sunduğu sosyal özellikler ve spor olanaklarıyla konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Sağlam bir dijital altyapı, hidrofor ve su deposu gibi teknik özelliklere sahip olan bu proje oldukça uygun ödeme planları ve fiyatlarla satışa sunulmuştur. Yaşayacak olan kişilerin her türlü konfora sahip olabilmesi için tasarlanan ve modern mimarisi ile dikkat çeken proje Ankara'da yer alan en büyük projelerden biridir. Aynı zamanda karlı bir yatırım fırsatı olan Aqua Modern Projesi gün geçtikçe daha da fazla değer artışı sağlamaktadır.

Ankara Konut Projeleri için dilerseniz uzman ekibimize Soru Sor bölümünden ulaşıp ücretiz yatırım danışmanlığı alabilirsiniz.

İlanları Karşılaştırın