İSTANBUL Konut Projeleri

İstanbul Konut Projeleri

İstanbul Konut Projeleri güncel fiyat, kat planları, resim, konum ve ödeme bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Teslim tarihi 2019 ve 2020 olan en yeni İstanbul Emlak Konut & Toki Projeleri kampanya ve fırsatları için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.


İstanbul konut projeleri hakkında geniş bilgi verdiğimiz sayfamızda öncelikle istanbul hakkında kısa bilr bilgilendirme yapalım. 

Oldukça köklü bir tarihe sahip olan ve dünyaca büyük öneme sahip, Asya ve Avrupa'yı birleştiren İstanbul; Türkiye'nin en kalabalık şehri olmakla birlikte hem kültürel hem finansal anlamda merkezi ve büyük bir öneme sahiptir. Türkiye’nin en kalabalık şehri olması ve gün geçtikçe nüfus sayısının artmasıyla İstanbul'da yapılan konut projelerinin sayısı da her geçen gün katlanarak artmaktadır. İstanbul konut projeleri nitelikli yaşam alanları sunarken oldukça cazip fiyatlarıyla da ilgi çekmektedir. Bu projeler akıllı ev sistemleri, ulaşıma yakınlıkları doğa ile içi çe olmalarıyla birçok kişinin tercihi olmaktadır. Gün geçtikçe gelişen projeler her geçen gün daha teknolojik olmakta ve yaşayan kişinin kendisini daha rahat hissetmesini sağlamaktadır. Bu konutlarda yaşayan kişiler her alanda her imkana sahip olmakla birlikte oldukça konforlu ve güvenli bir yaşam alanına sahip olmuş oluyorlar.

İstanbul konut projeleri lansman fiyatları da oldukça cazip tekniklerle ve ödeme imkanları ile sunularak birçok kişinin konut sahibi olmasına olanak sağlamaktadır. İstanbul konut projeleri 2019 senesinde yeni nesil fikirlerle büyük şehrin karmaşasından sıkılan insanların evlerinde kendilerine huzurlu bir ortam bulmasını sağlayabilmek amacıyla tasarlanmaktadır. Bu nedenle doğa ile iç içe bir ortam oluşturulmakta ve ulaşım, alışveriş, spor merkezleri ve benzeri pek çok imkân sunularak ev sahibinin ihtiyacı olan her hizmete rahatlıkla ulaşabilmesi sağlanmaktadır. Bu projeler kapsamında yararlanacağınız sayısı hizmetinin yanı sıra size sunulan oldukça kapsamlı güvenlik sistemleri sayesinde hırsız veya dolandırıcılardan uzak durmak isteyen ev sahipleri için her türlü teknolojik donanım bulunmakta ve her alanda teknolojinin bulunduğu yeni nesil konut projelerinde yer almaktadır.

İstanbul en uygun konut projeleri teknoloji ve konforun harmanlandığı ve oldukça uygun ödeme seçenekleri ile size sunulmakta olup faydalanabilmek için indirimli fiyatları ve lansmana özel kampanyaları takip etmeli ve katılmalısınız. Teknolojinin sunduğu nimetlerden fazlasıyla yararlanılan yeni nesil konut projelerinde ev içerisinde bulunan akıllı sistemler sayesinde kendiliğinden kapanan perdeler ya da siz evde yokken evin kontrolünün dışarıdan sağlayabilmeniz gibi pek çok avantaj sunulmaktadır. Bunun yanı sıra yaşam alanınızda en çok ağırlık verilen noktalardan olan sosyal aktivitelerinizi yapabileceğiniz mekânların çokluğu ve yeşil alanların fazla olmasıyla kendinizi rahat bir ortamda hissetmeniz sağlanmaktadır.

Şehrin gürültüsünden ve stresinden kaçarak evinize geldiğinde yeşil ve doğa ile iç içe bir ortamda nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Aynı zamanda ulaşıma olan yakınlıkları ile dikkat çeken İstanbul konut projeleri her alanda konforunuz ve rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır. Yeni nesil projeler tamamen insan odaklı olarak tasarlanarak yaşayan kişilerin rahatı, konforu ve güvenliği ön planda tutulmuştur.  İstanbul konut projeleri fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte cazip ödeme seçenekleriyle sunularak alım imkânı kolaylaştırmaktadır. İstanbul içerisinde oluşturulan ayrı bir yaşam alanı sağlayan bu konut projeleri günlük hayatınızda yaşadığınız stres ve yoğunluğu eve geldiğinizde unutmanız ve rahatlamanızı sağlamak amacıyla tasarlanarak her türlü imkâna çok kolay bir şekilde ulaşabilmeniz amaçlanarak tasarlanmıştır. Yeni nesil konut projelerine olan ilgi her geçen gün katlanarak artmakta ve sunduğu oldukça cazip ödeme seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişilerin sayısı da aynı derecede artmaktadır.

İstanbul 2019 Teslimli Konut Projeleri

İstanbul'un hem Avrupa hem Asya yakalarında yükselen farklı konut projeleri oldukça yoğun ilgi görmekte ve her alanda cazip avantajlar sunmaktadır. İstanbul konut projeleri 2019 teslim seçenekleriyle birçok kişiyi konut sahibi olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Hâlihazırda inşaatı devam eden ve 2019 yılında teslim edilecek olan konut projeleri alıcılarını bulmuş ve fırsatları da hala devam etmektedir. 2019 yılında teslim edilecek hem Asya hem Avrupa Yakası'nda pek çok farklı konut projesi cazip fiyat ve ödeme seçenekleri ile alıcılarını beklemektedir. İstanbul'un hemen hemen her yerinde ayrı, güvenli ve konforlu yaşam alanı sunan projeler sayesinde sizde aileniz ile güven içinde yaşayabileceğiniz ve her türlü imkâna ulaşabileceğiniz bir konut sahibi olabilirsiniz.

İstanbul konut projeleri için her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ve fiyat aralıkları yer almaktadır. Aynı zamanda bu konut projeleri iş yerleri için de imkanlar sunarak hem istihdam sağlıyor em de iş yeri sahiplerine oldukça uygun fiyatlar sunarak iş yeri sahibi olmalarını sağlıyor. En güzel semtlerde ulaşımı kolay, doğa ile iç içe ve güvenli yaşam alanları sunularak İstanbul'un karmaşa ve hareketinden evinize geldiğinizde uzaklaşmanız sağlanmaktadır. Evinize girdiğinizde stres ve yoğunluğu kapınızın dışında bırakabileceğiniz bu yaşam alanları sayesinde ailenizle huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Vadi Koru Sarıyer Projesi

İstanbul'un muhallebi ve böreği ile ünlü Avrupa Yakası'nda bulunan semti Sarıyer’de Yükselen bir konut projesi olan Vadi koru İnvest İnşaat Tarafından geliştirilmiştir Vadi Koru Sarıyer 5 bloktan oluşan bir proje olarak 242 daire, 12 ticari ünite ve 84 ofis olarak satışa sunulmuştur. Proje Mart 2017 senesinde başlamış olur Ocak 2019'da teslim edilecektir. 242 daire stüdyo, bir artı bir, iki artı bir ve 3 artı 1 olarak satışa sunulmuştur. Konut, ofis ve cadde dükkanlarından oluşan Vadi koru, 7/24 güvenlik hizmetleri, sosyal aktivite alanları, yüzme havuzu ve doğa ile iç içe yürüyüş alanları sunarak alıcılarına huzurlu bir hayat vaat etmektedir.

Ferah Residence Beylikdüzü Projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ve en hızlı gelişen yatırım bölgelerinden biri olan Beylikdüzü'nde yükselen Ferah Residence Beylikdüzü projesi tek bir blok halinde ve tek blokta 22 kat olacak şekilde tasarlanmıştır. Ferah Residence oldukça özel bir mimariye sahip iken aynı zamanda oldukça avantajlı bir lokasyon da sunmaktadır. Beylikdüzü ‘nün en hızlı gelişen yatırım bölgelerinden biri olması Ferah Residence projesini avantajlı bir yatırım seçeneği haline getirirken konut sahibi olmak isteyenler için de oldukça kaliteli bir o kadar da prestijli bir yaşam alanıyla birlikte birçok imkân sunmaktadır.

Ulaşım alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Ferah Residence metrobüse 1 dakika, Tüyap’a 5 dakika, Akbatı AVM ’ye 15 dakika, havaalanına 20 dakika uzaklığı ile büyük ulaşım avantajları sunmaktadır. Ulaşım sıkıntısı olmayan, kaliteli ve titiz çalışılmış mimarisiyle yüzde yetmişi tamamlanmış olan projenin satışları devam etmektedir. Ocak 2017 de başlayan proje Ocak 2019'da teslim edilecektir. İstanbul düşük faizli konut projeleri arasında yerini alan Ferah Residence Beylikdüzü projesi 163 konut, 29 ofis ve 18 dükkân şeklinde tasarlanmıştır. Beyaz İnşaat tarafından yürütülen proje stüdyo daire, bir artı bir, iki artı bir 3 artı 1 seçenekleriyle sunulmaktadır.

Yedi Mavi Zeytinburnu Projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan 12 kilometrekarelik yüzölçümüne sahip ve 13 mahallesi bulunan Zeytinburnu sahilinde yükselen Yedi Mavi projesinin yüzde 78’i tamamlanmış durumdadır. Her yaştan kişi için kolaylıklar ve yaşam alanları sunan uygun daireleri ile dikkat çeken Yedi Mavi projesi Kalkavan Yapı tarafından Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla 2015 senesinde inşa edilmeye başlanmıştır.

TOBB mülkiyetinde yer alan ve Şubat 2019 teslimli olan Yedi Mavi projesi; denizin kıyısında oluşu ile sunduğu deniz manzarası, akıllı ev sistemleri, kapalı ve açık yüzme havuzları, parklar, spor salonları ve daha birçok özel rezidans hizmetleriyle ilgi çekmeyi başarmıştır. 638 daire sayısı bulunan Yedi Mavi projesi bir artı bir, iki artı bir, üç artı bir, dört artı bir ve beş artı bir daire seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Şirket bünyesinde vade farksız 36 ay taksit imkânı ve %30 peşinat seçeneğiyle ya da sıfır faiz oranıyla banka kredisi ve yüzde 5 peşinat seçeneğiyle oldukça cazip ödeme seçenekleri sunmaktadır. Proje kapsamında 79 adet mağaza sayısı bulunan Yedi Mavi’nin arsa alanı 63500 metrekaredir.

Kardelen Sitesi Pendik Projesi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan ve Marmara Denizi'ne sahili olan Pendik ilçesinde yer alan bir proje olan Kardelen Sitesi Ocak 2017 proje başlangıcından bu yana yüzde 13,15 değer artışı sağlayarak yatırımcıların yüzünü güldürmüştür. Ocak 2019'da teslim edilecek olan Kardelen Sitesi projesi yüzde 70 tamamlanmış durumdadır. 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla 4 bloktan oluşan proje 137 adet daire ve 5 adet dükkân ile satışa sunulmuştur. Tandoğan Köşklü İnşaat tarafından Pendik Kavakpınar Mahallesi'nde geliştirilen Konut Projesi 2 artı 1 ve 3 artı 1 daire seçenekleri ile satıştadır. Arsa alanı 3300 metrekare olan Kardelen Sitesi özel güvenlik, kapalı devre TV ve görüntülü diafon özelliklerine sahip olarak güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır. Restoran ve kafeler, çocuk oyun alanları, kapıcı ve bahçe özelliklerine sahip olan sitesi tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile spor olanakları da sağlamaktadır. Bölgedeki yaş dağılımı genç nüfusa yönelik olup çocuklar için oldukça güvenli ve eğlenceli bir yaşam alanı sağlamaktadır. İstanbul konut projeleri arasında çocuklu ailelerin huzur ve güven içinde yaşayabilecekleri sitelerden biri olan Kardelen Sitesi uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla satıştadır.

Elexia Levent Projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Levent, Kağıthane'de yükselen Elexia Levent projesi tek bloktan oluşan ve mükemmel bir mimariye sahip olan rezidans projesidir. Proje 2017'nin ilk çeyreğinde başlamış olup başlangıcından bu yana %34,14 değer artışı sağlayan oldukça avantajlı bir yatırım seçeneğidir. Şehrin merkezinde sunduğu konforlu yaşam alanı ile konut sahibi olmak isteyenler için de oldukça ilgi çekici bir rezidans projesi olarak Mart 2019'da teslim edilecektir. Tek bloktan oluşan Elexia Levent projesi 138 adet daire ile satışa sunulmuştur. Bir artı bir ve iki artı bir daire tipleri mevcut olan projenin %62’si tamamlanmış durumdadır. Yeşil GYO ve Zincir Gayrimenkul ortaklığı ile geliştirilen proje 778 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. 1 artı 1 ve 2 artı 1 seçenekli daire tipleri 65 metrekareden 144 metrekareye kadar alana sahip olup oldukça konforlu bir şekilde planlanmıştır. Elexia Levent Projesi’nden daire almak isteyenler için %30 peşin ve kalanı banka bünyesinde %0 faiz ile 100 ay vade seçeneğiyle ödeme imkânı sunulmaktadır.

Uplife Kadıköy Projesi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda en gözde ve merkezi semti Kadıköy'de yükselen Uplife Kadıköy projesi Teknik Yapı tarafından oluşturulmuştur. Ocak 2017 tarihinde başlanan proje 830 konu ve 20 ticari üniteden oluşmakta ve şu an %45'i tamamlanmış durumdadır. Şubat 2020 yılında teslim edilecek olan Uplife Kadıköy projesi başlangıcından itibaren yüzde 17,64 değer artışıyla karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. 526 binden TL’de başlayan satış fiyatlarıyla 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 daire tipi seçenekleri sunan Uplife Kadıköy projesi 57 metrekareden 129 metrekareye kadar yaşam alanları sunmaktadır.

Yüzde on nakit indirimi sunulan proje; %50 peşin, kalanı 100 ay vade ile ya da yüzde 25 peşin, yüzde yedi buçuk ara ödeme ve kalanı 60 ay vade ile uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. 16000 metrekarelik arsa alanı bulunan Uplife Kadıköy ücretsiz kapalı otopark alanı da sunmaktadır. Özel güvenlik ve kapalı devre TV ile oldukça sağlam bir güvenlik sistemi sunan Uplife Kadıköy sauna, tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile sosyal aktivite seçenekleri sunmaktadır. Hidrofor, su deposu ve sağlam bir dijital altyapı oluşturulmuş olan proje alıcılarını beklemektedir. Teknoloji ve konforun buluştuğu mükemmel bir lokasyonda yer alan Uplife Kadıköy projesi yükselen değer artışıyla yatırımcıların göz bebeği haline gelmiştir.

Deluxia Park Residence Maltepe Projesi

Marmara Denizi'ne kıyısı olan, İstanbul'un 10. büyük ilçesi Maltepe Anadolu yakasına bağlı olup bu ilçede yükselen en büyük proje Deluxia Park Residence projesi 411 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Haziran 2017’de başlayan proje Teknik Yapı tarafından geliştirilmiş ve 3 bloktan oluşan 364 daire ile tasarlanmıştır. Proje başlangıcından bu yana yüzde 10,42 değer artışıyla yatırımcılarını sevindirmiş ve artan değeri ile oldukça karlı bir yatırım seçeneği haline gelmiştir. Konut satın almak isteyen kişiler için de sunduğu konforlu ve kaliteli yaşam alanı sayesinde ilgi çekici hale gelmiştir. Şu an %36’sı tamamlanmış olan proje bir artı bir, iki artı bir ve 3 artı 1 daire tipi seçenekleriyle 50 metrekareden 122 metrekareye kadar daire ve ofis seçenekleri sunmaktadır. 2020 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Deluxia Park Residence oldukça uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla satışa sunulmuştur.

Nef Point 05 Kağıthane Projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nın göbeğinde Kağıthane'de yükselen Konut Projesi NEF Point 05; 4 blok halinde toplam 180 daire olarak tasarlanmış ve 309 bin TL’den başlayan satış fiyatlarıyla Eylül 2017'de inşaatı başlanmıştır. Mart 2020'de teslim edilmesi planlanan Nef Point 05 projesi 1 artı 1 ve 2 artı 1 daire tipleri ile 42 metrekareden 111 metrekareye kadar yaşam alanları sunmaktadır. Nakit indirimlerde yüzde yedi avantaj sağlayan NEF Point 05 projesi %40 peşin kalanı ise 36 ay sıfır faiz seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Cazip ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyen alıcılar erken başvurdukları durumlarda çok daha uygun fiyatlara ev sahibi olabilme şansına sahip olmaktadırlar. Merkezi ısıtma sistemli ve son teknoloji kullanılarak tasarlanan daireler, özel güvenlik sistemleri ile de oldukça güvenilir ve konforludur. 13000 metrekare arsa alanına sahip olan NEF Point 05 her binada 5 kata sahip olan ve 4 bloktan oluşan bir site içerisinde yer almaktadır. Tam donanımlı spor salonu, çocuk oyun alanları gibi pek çok rezidans seçeneğine sahip olan NEF Point 05 cazip bir yatırım seçeneği sunmaktadır.

İstanbul Konut Projeleri Başvuruları

İstanbul’da konut sahibi olmayı kolaylaştıran ve oldukça konforlu yaşam alanları sunan İstanbul Konut Projeleri için erken başvuru yapmak her zaman daha avantajlı olmaktadır. Özellikle lansmana özel sunulan fiyatlar oldukça cazip olmakta ve ödeme seçenekleri sayesinde her bütçeden kişiye hitap edebilecek şekilde planlanmaktadır. Konut projesinin sahibi olan firma ile görüşerek ödeme seçeneklerinin ayrıntılarını öğrenebilir ve kendinize özel oluşturulabilecek ödeme seçenekleri için görüşebilirsiniz. İstanbul’da konut sahibi olmanın zorlukları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş fiyat ve ödeme planları sayesinde size konut sahibi olabilirsiniz. 

İstanbul Konut Projeleri için dilerseniz uzman ekibimize Soru Sor bölümünden ulaşıp ücretsiz yatırım danışmanlığı alabilir, İstanbul Konut Projeleri ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz. .

İlanları Karşılaştırın