Özak Göktürk Projesi

Özak Göktürk Projesi

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 3 kişi başvurdu.

Özak Göktürk Projesi Projesi ve Fiyatları

Özak Göktürk Projesi 

 

Özak Göktürk Projesi, Özak GYO tarafından  Kemerburgaz Göktürk'te 22 dönüm olan kendi sahip olduğu arazide yükseliyor. Özak Göktürk projesi 4 bloktan 157 daireden oluşuyor. Özak Göktürk projesinin  3 bloğu 4 katlı, 1 bloğu 3 katlı olacak şekilde tasarlandı. Projedeki konutların tavan yüksekliğide 3,5-4 metre olarak baya dikkat çekiyor. Çok daha ferah ve en son teknoloji ile planlanan daireler, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1, 5,5+1 olacak şekilde inşa ediliyor. 

Özak Göktürk Projesi yaşama değer katma misyonu ile tasarlanmış.  Özak GYO 22 dönümlük, ormanlarla çevrili arazisi ile tamamem eşsiz. Özak GYO az katlı lüks mirasi ile nefes aldıran konutlar inşa ediyor. Projenin 4’te 3’ünün peyzaj ve yemyeşil. 

Dünyayı etkisine alan pandemi döneminde yeşil ve doğaya olan ihtiyaç oldukça artmış durumda olduğu için Yeşil ve doğa ile iç içe nefes alan sağlıklı bir proje tasarlayan Özak GYO doğru adımlarla yoluna devam ediyor. Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Akbalık “Pandemi dönemi ile ihtiyaç duyulan doğa, yeşil ve sağlık paralelinde bu değerlere sahip yaşamı tamamen kapsayan bir proje olduğunu ve  bu özelliği ile Özak GYO'nun daha ortada pandemi yokken, ‘insanı insan yapan’ değerlerle birlikte sağlıklı ve enerjik bir sosyal yaşam tasarladığı iletti.  

Ayrıca Özak GYO Genel Müdürü Sayın Fatih Keresteci, “Lansmana özel metrekare fiyatlarımız 18 bin TL bandında oldukça cazip bir seviyesinde olduğunu iletti. Özellikle proje arazisinin Özak GYO’nun olması, lansman döneminde satış fiyatlarının istenilen ve talep gören  seviyede kalmasına yol açmıştır. " dedi.

Özak Göktürk 'deki tüm daireler yeşile, doğaya ve ormana açılan teras, balkon ve yaşam alanlarına sahip. Proje, sağlıklı , ferah, nefes alan mimarisi ile Levent ve Maslak’a sadece 15 dk., İkitelli’yede 20 dakikada mesafede. 

Projede en uygun konut fiyatı: 2 Milyon 240 Bin TL 

Projede en  metrekare birim fiyatı: 18 Bin TL 

1,248 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Özak GYO
Proje Tarihi: 01-01-2021
Proje Teslim Tarihi: 01-01-2022
Proje Alanı: NULL
M² Aralığı: 126 - 443
Üniteler: 3+1,4+1,2+2,4+2,
Konut Sayısı: 157
Fiyat Aralığı: 2.240.000 TL > 0 TL
Emlak Tipi: Konut,
Adres: Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. No. 30/32P Göktürk/İstanbul

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
7/24 Güvenlik
Güvenlik Kameraları

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor
BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın