• A +
  • A -

Ers Yapı

ERSAN ELETRİK LTD.ŞTİ.’nin 2008 yılında güçlerini birleştirerek kurmuş olduğu Firma ERS YAPI ELK. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile sektörde daha iyi hizmet vermek, elektrik, makine ve dekorasyon işleri ile iş ağını genişletmiş olup siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine daha iyi hizmet vermek ve daha organize bir şekilde imalatları devamını sağlamak için bir çatı altında toplamış bulunmaktadır.


İnşaat Sektöründe ağırlığımız elektrik ve kolları olmakla beraber, Makine tesisatları, inşaat ince işleri ve dekorasyon konularında da hizmet vermektedir.


Firmamız 2011 yılı ile birlikte, ETAP GRAFİK REKLAM TASARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile Açıkhava sektöründe daha iyi hizmet vermek amaçı ile Reklam Tabela ve Cephe Giydirme sistemleri ile iş ağını genişletmiş olup siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine daha iyi hizmet vermek ve daha organize bir şekilde imalatların devamını sağlamak için hizmet ağımızı genişletmekteyiz.

Web site:
Telefon: 0 ( 212 ) 603 60 15
Fax:
Adres: Yenibosna, Çobançeşme Mah. Sanayii Cad. No:44 NİSH İSTANBUL Blokları C Blok D:9 Bahçelievler - İSTANBUL İSTANBUL / Bahçelievler


İlanları Karşılaştırın