• Ers Yapı
  • Daire Sayısı
    11
  • Teslim Tarihi
    01-01-2017
  • MUĞLA / Bodrum
Alysia Bodrum- Ultra Lüks Özel Havuzlu Sıfır Villalar

Alysia Bodrum- Ultra Lüks Özel Havuzlu Sıfır Villalar

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Alysia Bodrum- Ultra Lüks Özel Havuzlu Sıfır Villalar Projesi ve Fiyatları

Alysia Bodrum Projesi

 

Alysia Site içinde Müstakil 11 Villadan  5 adet dublex villası, 6 adet tek katlı villası bulunmaktadır. Her villanın kendine ait özel havuzu, özel otoparkı ve özel bahçesi bulunmaktadır. Sitenin güvenlik özellikleri ; gece bekçisi, giriş güvenlikte plaka okuma sistemi ve bariyeri, evinize giriş kapınızda kartlı sistem ve evinizin içinde diafonlu alarm sistemi bulunmaktadır. Sitenin etrafında ise direkler üzerinde kameralar yer almaktadır. 
 
Dublex Villalar ; 7 oda 6 banyo 2 salon ve 1 mutfaktan oluşan geniş özellikli villalardır. Her odanın balkonu ve bahçeye çıkan kapısı bulunmaktadır. Dublex Villlalar hem Yalıkavak hem Gündoğan manzarası görmektedir. Havuzunuz 4*8 uzunlukta olup 32 m2 dir. Her villada Gaggenau marka beyaz eşyalar hazırdır. (Elektrikli ocak, aspiratör, bulaşık makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve mikrodalga) Aynı zamanda her yatak odasında beyaz ahşap lakeden yapılmış gardıroplarınızda hazırdır. Tavan yüksekliği 3.5 m dir. Isıma ve soğuma işlemi Daikin klimalar ile VRV sistemindedir. Dublex villa 408 m2 kapalı alana sahip olup arsa payı 700 m2 dir. 

 
Tek Katlı Villalar; 3 oda 3 banyo açık mutfak ve salondan oluşan yine geniş özellikli villadır. Her odanının balkon ve bahçeye çıkan kapısı bulunmaktadır. Tek katlı villalar Yalıkavak manzarasına sahiptir. Havuzunuz 4*8 uzunlukta olup 32 m2 dir. Tüm tek katlı villalarda Gaggenau marka beyaz eşyalar hazırdır.(Elektrikli ocak, aspiratör, bulaşık makinası, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve mikrodalga) Her yatak odasında beyaz ahşap lakeden yapılmış gardıroplarınız da hazırdır. Tavan yüksekliği 3.5 m dir. Isıma ve soğuma işlemi Daikin klimalar ile VRV sistemindedir. Tek katlı villalar 250 m2 olup arsa payı 700 m2 dir, ayrıca bir adet Müştemilatlı olan tek katlı Flat Villa 3 oda 3 banyo haricinde 2 ayrı girişi olan her biri 1 oda 1 solan şeklinde ister misafirleriniz için ister bakıcılar için kullanıma hazır olan Müştemilatlı olan Villamız bulunmakta.

 
Denize Ulaşım : 
 
3 adet olanağımız vardır. 
Öncelikle evinize 3 km yakında bulunan anlaşmalı olduğumuz Casa Costa Beach Hotel ve Cape Bodrum Beach Hotel'in hem sahilini kullanabilir hem de otel olanaklarından indirimli yararlanabilirsiniz. 
Diğer bir olanağımız ise, siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için Apostol Adası'nda yer alan sahilimize sizi Alysia Villalarına ait olan tekne ile ücretsiz bir hizmetle götürüyoruz. Ve siz dileğiniz kadar adada keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 
Tüm villalarda ortak olan özellikler : 
-İskanları alınmıştır.
-Tapusu hazır 
-Otomatik panjur sistemi hazırdır.
-Sineklikler hazırdır.
-Tv  ünitesi hazırdır.
-Jeneratör kullanıma hazırdır. 
-Açık ve kapalı Otoparkımız bulunmakta.
-Kuyu suyu. 
-Oturuma hazır.

 
Kampanyalar : 
-İlk sene aidat yoktur.
-Su parası hiç ödenmeyecektir. 


 
Fiyat Bilgisi : 
 
Tek Katlı Villalar : 3.200.000 tl 
 
Tek Katlı Villa Yanında Müştemilat : 4.200.000 tl 
 
Dublex Villalar : 5.200.000 tl 

1,267 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Ers Yapı
Proje Tarihi: 01-01-2015
Proje Teslim Tarihi: 01-01-2017
M² Aralığı: 250 - 408
Üniteler: 3+1,7+2,
Konut Sayısı: 11
Fiyat Aralığı: 3.200.000 TL > 5.200.000 TL
Emlak Tipi: Villa,

Genel Özellikler

Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Açık Yüzme Havuzu

Güvenlik Özellikleri

Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor
BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın