• A +
  • A -

DAP YAPI

Doğru Alanda Projeler

DAP Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

DAP Yapı, ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla DAP Yapı, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. DAP Yapı, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında ilk markalı konut projelerini 1999’da gerçekleştirmesiyle varlık kazanmıştır. “Şelale” konsepti kullanılarak gerçekleştirilen bu projeyle Kâğıthane’nin adeta çehresi değişmiştir.

KENTE YENİ BİR KİMLİK
YENİ BİR SİLÜET...

Kâğıthane’de Şelale Evleri’yle başlayan bu kalite yolculuğu, Ümraniye-Çekmeköy ve Maltepe-Dragos-Kadıköy hattında Şelale Konakları, Şelale Village, Şelale Crown Center, Şelale Premium, Şelale Space Center, Centro Futura; Türkiye’nin sayılı projelerinden Dragos Royal Towers, DAP Royal Center, DAP Burgu Kule, DAP Dalga Kule, DAP Tango Kule, DAP Vazo Kule, Bumerang Ofis, DAP Z Ofis, İ Ofis ve European Property Awards’ta "Ofis Geliştirme" / "Kamu Hizmeti Geliştirme" alanında ödül alan DAP Vadisi’nin yanı sıra Teras Kule, Validebağ Konakları ve DAP İzmir gibi dinamik ve elit yapılarla devam etmektedir. 

Dap Yapı, Kartal’da dünyada bir benzeri daha olmayan İstMarina / İstMarina Ofis ve bal peteği mimarisiyle hayran olunası Taksim Petek Rezidans projesi ile seçkin sahipleri için çok yönlü yaşamın kapılarını aralamaya devam etmektedir. Dap Yapı farkıyla, değeri her geçen gün artan bölgelerde özlediğiniz yatırıma kavuşuyorsunuz. İstanbul’u İstanbul yapan ve Türkiye’yi dünya sahnesinde en etkin şekilde tanıtan Dap Yapı, hayatınız için sınırsız ayrıcalıklar yaratmayı ilke edinmiştir.

Değerli projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Dap Yapı, Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da gökyüzü bahçeleri olarak anılan Teras Kule’yi, Validebağ Koşuyolu’nda yüksek prestijli Validebağ Konakları’nı ve Ege’nin incisi İzmir’de, seçkin bir yaşam merkezi olacak olan DAP İzmir’i hayata geçirdi.

Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek yanında mimarî özgünlük yönünden de ilkleri yine DAP Yapı gerçekleştirmiştir. Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler, DAP markasını yurt dışına taşımıştır.

Web site: dapyapi.com.tr
Telefon: 4449327
Fax:
Adres: Altayçeşme Mahallesi, Samanyolu Sokak, No:16 B Blok Maltepe / İstanbul İSTANBUL / Maltepe


İlanları Karşılaştırın