• DAP YAPI
  • Daire Sayısı
    -
  • Teslim Tarihi
    04-05-2020
  • İSTANBUL / Çekmeköy
DAP Çekmeköy

DAP Çekmeköy

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 9 kişi başvurdu.

DAP Çekmeköy Projesi ve Fiyatları

DAP Çekmeköy Projesi

DAP Çekmeköy projesi, DAP tarafından İstanbul Çekmeköy'de ön talep aşamasında. Taşdelen mevkiinde 155 bin 56 metrekarelik arazi sahasında  kurulacak olan yeni projenin inşaat sahası 87 bin 509 metrekare olarak açıklandı. DAP Çekmeköy projesi  az katlı tasarlandı.  DAP Çekmeköy, Turgut Özal Bulvarı ve yapımı devam eden metro istasyonuna çok yakın bir konumda inşa edilecek.  Proje ayrıca ormana komşu durumda.

DAP markasıyla birçok projeye imza atan DAP Yapı'nın son projesi DAP Çekmeköy oldu. Taşdelen mevkiinde 155 bin 56 metrekarelik arsa üzerine kurulacak yeni projenin inşaat alanı 87 bin 509 metrekare olarak belirlendi. Az katlı mimariye sahip olacak DAP Çekmeköy, Turgut Özal Bulvarı ve yapımı devam eden metro istasyonuna yakın bir konumda yer alıyor. Projenin bir tarafı ormana komşu olacak.

Ödeme Seçenekleri

DAP Çekmeköy projesinde ödeme koşulları henüz belli değil.

Editörün Yorumu

DAP Çekmeköy için ön talep toplanıyor!

155 bin 056 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılacak olan Dap Çekmeköy fiyat bilgisini sizler için araştırdık. DAP Yapı - İstlife ortaklığı ile hayata geçirilecek olan Dap Çekmeköy fiyat bilgisi henüz netleşmedi. Dap Çekmeköy ev fiyatları belli olduğunda sayfamızda yer alacaktır. Henüz ön talep toplama sürecinde olan Dap Çekmeköy projesinde daire seçenekleri ve büyüklükleri ilerleyen günlerde netleşecek. Dap Yapı yeni projeler arasında bulunan projede ayrıca ticari üniteler, eğitim merkezi, yemyeşil parklar, sosyal ve kültürel tesis planlanıyor.  İstanbul Anadolu Yakası'nda Çekmeköy ilçesinde Taşdelen mevkiinde yer alacak olan Dap Yapı yeni Çekmeköy projesi inşaat alanı 87 bin 509 metrekare olarak planlandı. Dap Çekmeköy fiyat bilgisi ve Dap Çekmeköy fiyat listesi ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Anadolu Yakası'nın kalbi olarak nitelendirilen Çekmeköy Taşdelen'de doğayla iç içe bir yaşam başlıyor. DAP Yapı'nın Emlak Konut GYO Çekmeköy Taşdelen ihalesinden aldığı arsa üzerine yükselecek olan proje az katlı bir mimariye sahip olacak. Proje bünyesinde ticari üniteler, eğitim merkezi, yemyeşil parklar, sosyal ve kültürel tesisi bulunuyor. DAP Çekmeköy'de şehir yaşamından kopmadan ayrıcalıklı bir yaşam sunulacak. Proje için ön talep süreci başladı.

Emlak Konut GYO'nun 29 Mart 2018 tarihinde ikinci oturumunu gerçekleştirdiği Çekmeköy Taşdelen Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesini DAP Yapı iştiraki Eltes İnşaat&Istlife Yapı İş Ortaklığı kazandı. 1 milyar 111 milyon 100 bin TL'lik teklifin 355 milyon 552 bin TL'lik kısmı Emlak Konut GYO'ya ödenecek.

Almanya'daki Evim Türkiye Fuarı'nda tanıtılacak

DAP Çekmeköy projesi 8-10 Şubat tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda görücüye çıkaracak. Proje için gurbetçilerden de ön talep toplanacak. 

Dap Çekmeköy fiyat için tıklayınız.

Dap Çekmeköy nerede? Tıklayınız.

Dap Çekmeköy teslim tarihi için tıklayınız.

*Projede fiyatlar, konut sayısı, teslim tarihi ve konut tipleri henüz açıklanmadı.

2,464 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: DAP YAPI
Proje Tarihi: 10-02-2019
Proje Teslim Tarihi: 04-05-2020
Üniteler: 3+1,4+1,2+1,1+1,
Emlak Tipi: Konut,
Adres: istanbul çekmeköy

Proje Fotoğrafları

Proje Videosu

DAP Çekmeköy NEREDE?

BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın