• Ağaoğlu Şirketler Grubu
  • Daire Sayısı
    -
  • Teslim Tarihi
    01-08-2020
  • MUĞLA / Bodrum
Ağaoğlu Bodrum

Ağaoğlu Bodrum

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 40 kişi başvurdu.

Ağaoğlu Bodrum Projesi ve Fiyatları

Ağaoğlu Bodrum Projesi

Ağaoğlu Bodrum Projesi çok yakında detaylarıyla birlikte açıklanacak. Proje fiyatları ve diğer detaylar için lütfen yakdaki formu doldurun. Size Ağaoğlu Bodrum projesiyle ilgili tüm detayları aktarmaya devam edelim.

Ali Ağaoğlu: “Ağaoğlu Bodrum Projesi herkse Bodrum'da ev sahibi yapacak”

Ağaoğlu’nun, 12 milyon metrekare alanda “yaz kış yaşam” fikrinden yola çıkılarak geliştirilen Ağaoğlu Bodrum projesi, doğal ortamda konforlu bir yaşam isteyenlere erişilebilir fiyatlardan sunulacak.

Ağaoğlu Firmalar Grubu olarak bugüne kadar bir hayli referans proje geliştirdiklerini andırdıran Ali Ağaoğlu, “Bodrum projesi, imza projelerimizden biri olacak. Milyon dolarlar ödemeden Bodrum gibi eşsiz bir lokasyonda ulaşılabilecek konforlu bir hayat alanını yaşama geçiriyoruz. Yurttaşlarımıza ‘paranızı biriktirin, beni bekleyin’ diyorum.” dedi.

Ağaoğlu İşletmeler Grubu İdare Heyeti Başkanı Ali Ağaoğlu, Ortaköy’deki köşkünde, basın üyeleriyle tertip edilen sohbet buluşmasında, Bodrum projesi başta olmak üzere devam eden yatırımları ve gayrimenkul sektörüne ait ehemmiyetli değerlendirmelerde bulundu.

Bodrum 'un Yeni Gözdesi: Ağaoğlu Bodrum Projesi

Ağaoğlu Bodrum Projesi Bodrum 'un en büyük arazisinde, 12 milyon metrekarelik bir alanda dünyanın alakasını sürükleyecek bir proje geliştirdiklerini belirten Ali Ağaoğlu, “yaz kış hayat” fikrinden yola çıkılarak hazırlanan projenin içerisinde, botanik parkı, hobi bahçeleri, golf sahaları, oteller, rezidanslar, villalar, mektep, bürolar, ticari alanlar, fuar alanı, teknopark, sıhhat kuruluşları ile muhtelif rekreasyon alanlarının yer alacağını kaydoldu.

9,813 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Ağaoğlu Şirketler Grubu
Proje Tarihi: 01-08-2018
Proje Teslim Tarihi: 01-08-2020
Emlak Tipi: Konut,

Proje Fotoğrafları

BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın