• A +
  • A -

Zirve Konut Yapı

Zirve Konut Yapı; inşaa ettiği projeleri insan, çevre ve mimari unsurları gözeterek hayata geçirirken çalışanları ve çözüm ortakları ile birlikte sürdürülebilirlik anlayışıyla hareket ederek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Bölgesinin öncü markası olma hedefiyle hayata geçirdiği tüm projelerde işlevselliği ve kaliteli işçiliği inovasyon ile birleştiren, bu doğrultuda sektöre vizyon katan Zirve Konut Yapı, mimari tasarımlarında da her daim farklılığı hedeflemiştir.

İmzasını attığı her projede modern mimari yaklaşımı benimseyen Zirve Konut Yapı, estetik dokunuşlarla ileri teknolojili lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek yatırımcılarına en iyi katma değerler sağlayan saygın bir firma olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Zirve Konut Yapı için bir proje, ihtiyaç aşamasından başlamakta, teslim süresinin sonrasında dahi devam etmektedir. Müşteri isteklerinin gerektirdiği dönüşüm için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli hazırlayan Zirve Konut Yapı, uygulamaya koyduğu tüm politikaları; bir zorunluluk değil bir gereklilik olarak kabul etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin, çalışanların, tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan Zirve Konut Yapı, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmaktadır.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Zirve Konut Yapı, sürdürülebilir yaşam için doğru projeler üretmeye devam edecektir.

Web site:
Telefon: +90 232 421 22 27
Fax:
Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:288 D:1 Deniz Apt. Alsancak – İZMİR İZMİR / Konak


İlanları Karşılaştırın