• A +
  • A -

Yunusoğlu İnşaat

Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak, hem bugünü, hem de geleceği Yunus Yunusoğlu önderliğinde yüksek kaliteli “Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları” inşa ediyoruz.

Yunusoğlu olarak 45 Yılı aşkın sürede ilkemiz çevreye duyarlı, yaşam kalitesini yükseltecek, işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmek en büyük arzumuz. Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak insana odaklı doğaya saygılı, mimari ve teknolojide üst düzeyde yetkin konut ihtiyaçlarını öncelikle sosyal ,sportif ve kültürel aktivitelerde geleceğe taşımayı görev bildik.

Yunusoğlu marka değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; geliştirdiklerimiz ve oluşturduklarımızla topluma kattığımız değerlerin bütünüdür.
Gerek proje, gerekse şantiye konusunda dinamik ve deneyimli, uluslararası inşaat tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran Yunusoğlu Şirketler Grubu hızlı, güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Başta Narlıdere, Balçova, Sahilevleri gibi İzmir’in gözde bölgelerinde proje yapan Yunusoğlu tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorluyor.

İzmir’in en lüks ve en prestijli konut projelerinin altına 45 yılı aşkın süredir gururla imza atan Yunusoğlu, İzmir’in en gözde ve popüler yerlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Yunusoğlu’nun yaptığı inşaat projeleri genelde kısa süre içinde kendi bölgesinde birer simge haline gelmiş ve birçok ünlünün de tercihi olmuştur.

Web site:
Telefon: +90 (232) 238 54 44
Fax:
Adres: Limanreis Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No: 733, 35320 Narlıdere/İzmir İZMİR / Narlıdere


İlanları Karşılaştırın