• A +
  • A -

Yücesoy Mühendislik

Babam Cemal Yücesoy’un azmi ve çalışkanlığı ile temellerini 1990’larda attığımız Yücesoy Mühendislik olarak, içinde bulunduğumuz gayrimenkul sektörünün, ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ve sorumluluk ile ülkemiz adına daha fazla sorumluluk almak için elimizden geleni yapıyoruz.

Arzın hızla artması ve buna karşılık talebin de tüm negatif senaryolara rağmen asla düşmemesi bize tek bir şey gösteriyor: İnsanlar daha modern, daha iyi planlanmış ve en önemlisi de ailesi ile birlikte keyifle yaşayacağı evler istiyor. Biz de bu haklı isteğin bilinci ile yolumuzu çizerek, insana dokunan projeler üretiyoruz.

Yücesoy Mühendislik olarak, İzmir’in çevresinde yarattığımız istihdam ve şehirleşme ile çevreyi merkeze taşıyan konutlar ürettik. İzmirliler’in tüm insani beklentilerini dikkate alarak ulaşılabilir fiyatlara ve talebe yönelik ürettiğimiz konut projeleriyle, İzmir’in marka gayrimenkul şirketi konumuna yükseldik.

Bu konumumuz, İzmir için yeni yatırım enstrümanları geliştirmemize vesile oldu. Bugüne kadar 1650 konut ürettik, 1500 konut da yapım aşamasında. Tüm projelerimizde hem aileler hem yatırımcılar için olası tüm avantajları gözeterek hareket ediyoruz.

Yücesoy Mühendislik olarak son sözümüz ve dileğimiz, insanları konforlu yaşam şartlarıyla buluştururken, onları yeşil alanlardan ve ulaşım ağından mahrum bırakmayan, fiyat politikasını belirlerken insaf ve imarı birlikte gözeten bir marka olarak bilinmektir.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İZMİR / Bayraklı


FİRMA PROJELERİ
FİRMA HABERLERİ

İlanları Karşılaştırın