• A +
  • A -

Yeni Çizgi Yapı

YENİ ÇİZGİ MİMARLIK MÜHENDİSLİK YAPI İNŞAAT SANAYİ ve LTD.ŞTİ. olarak şirketimiz YENİ ÇİZGİ YAPI ve İNŞAAT çok yönlü bir yatırım ve uygulama politikası izlemektedir.

1991 yılında başladığımız faaliyetlerde; geçmişten, günümüze tam 26 yıldır sizler için tasarlamakta olup arayıp fakat bulamadığınız; hayalinizdeki yaşamı sizlere sunmak için durmadan, yorulmadan, itinayla öncelikli hedef kitlesi siz değerli müşterilerimizin talepleri olup ANKARA’YA yeni bir bakış açısı,farklı bir siluet kazandırmak adına kurulmuştur. Uzman mühendis ve teknik kadrosu, satın alma bölümü ve ödünsüz kalite anlayışıyla sizlere modern çizgiler ışıgında, son teknolojik sistemlerle donatılmış,huzur ve konforun yeni adresi olan ve her şeyin odağı olan siz değerli müşterilerimiz için ANKARA’da faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Gün geçtikçe gelişen ve hızla çoğalan inşaat sektörünün yeni adı olarak YENİ ÇİZGİ YAPI bu sektöre yeni bir nefes kazandırmış olmakla kalmamış, örnek oluşturacak tasarımsal kararları da hayata geçirmişti

Sizlerde bir ömür konfor garantisini yaşamak,geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız kalitenin tek adresi olan YENİ ÇİZGİ YAPI farkını yeni evinizde hissedin.

Web site:
Telefon: +90 444 81 91
Fax:
Adres: Fevzi Çakmak Mh. 38.Cadde No:3 Sincan, Ankara ANKARA / Sincan


İlanları Karşılaştırın