• A +
  • A -

Yavuz Holding

1970 yılında Mehmet YAVUZ önderliğinde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımız, halen Mehmet YAVUZ önderliğinde başarıdan başarıya koşmaktadır.

İlk yıllardaki heyecan ve azmimiz ile bugün de yapılan işler, teknik bilgilere ve özelliklere sahip, sanat anlayışı olan, sorumluluk bilincini taşıyan, ekip çalışmasını bilen profesyonel kadrolarımız ile zamanında ve en kaliteli şekli ile teslim edilmektedir.

Mehmet Yavuz, uzun yılların verdiği tecrübe ile 2013 yılında Yavuz Holding AŞ'i kurmuştur. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite ve estetik standartlarda hizmetler sunmayı benimsemiştir.

Bu doğrultuda müşterileri için sürekliliği güvenilirliği tercih eden topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak asıl hedefimizdir.

Ayrıca müşterilerimiz için farklılık yaratmak, beklentilerine hizmetlerimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

Web site:
E-mail: info[a]yavuzholding.com.tr
Telefon: +90 (312) 309 07 10
Fax:
Adres: Hükümet Cad. 2/6 (Eski Gima Binasi) Nur Plaza Ulus - Altındag ANKARA TurkeyHükümet Cad. 2/6 (Eski Gima Binasi) Nur Plaza Ulus - Altındag ANKARA Turkey ANKARA / Altındağ


İlanları Karşılaştırın