• A +
  • A -

Verdes İnşaat

Firmamız inşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İnşaat konusunda; Alt yapı işleri, üst yapı işleri ve mimarlık hizmetleri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Turizm alanında ise bünyemizde bulunan Pine House Otel (kemer-ANTALYA) ve Pasha's Princess Otel (kemer-ANTALYA) ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız 2001 yılında Dizdarlar Otomasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited şirketi adı altında Ankarada kurulmuştur. İstekli ve genç kadrosu ile gerek inşaat, gerekse yapı otomasyonları konusunda, yükselen bir ivme ile başarılı büyüme grafiği elde edilmiştir.

Artan iş hacmine paralel olarak, Dizdarlar Otomasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti. yapı otomasyonları konusunda faaliyetlerine devam ederken, işlerin daha sağlıklı yürütülebilmesi adına; inşaat sektöründeki çalışmalar için ise Verdes Uluslar arası İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurulmuştur.

Merkezi İstanbul da bulunan Verdes İnşaat, gerek resmi, gerekse özel sektörde, her türlü taahhüt işlerini, zamanından önce ve eksiksiz teslim etmiş, devam olan yeni projelerde de kaliteli iş anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yapılan her çalışmada amacımız; doğru ve ekonomik çözümlerle, günümüz koşullarına uygun, kaliteli imalatlar yapmaktır.

Bu amaç doğrultusunda, kullanılan her malzeme titizlikle incelenmekte, teknolojik her türlü gelişme, piyasaya sunulan yeni ürünler yakından takip edilmekte, çalıştığımız her ekip konusunda uzman kadrolardan seçilmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimize, tüm açıklık ve samimiyetle, birlikte hareket ederek, ortak çözümlemelerle hizmetlerini sürdürmek hedefindedir.

Web site:
Telefon: 0264 275 44 45
Fax:
Adres: Bahçelievler Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Bulv. No: 30/101 Altınova - Serdivan - SAKARYA SAKARYA / Serdivan


İlanları Karşılaştırın