• A +
  • A -

Varyap

1975 yılında, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik şirketi olarak kurulan VARYAP, bugün altyapı ve üstyapı inşaatlarında ülkemize değer katan ve ülkemizi uluslararası arenada temsil eden büyük projelere imza atmaktadır. Hayata kazandırdığı tüm projelerin öncelikli çıkış noktasında sürdürülebilirlik, farklılık ve öncülük bulunmaktadır.

VARYAP, yenilikçi vizyonuyla, Uphill Court Ataşehir, Uphill Court Bahçeşehir, Emlak Konut GYO ortaklığıyla gerçekleştirdiği, Türkiye’nin LEED kayıtlı ilk lüks yeşil konut projesi VARYAP Meridian ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği VARYAP Plaza Pendik ile bölgenin iş yaşamına yeni bir soluk getirmiştir. Emlak Konut GYO A.Ş. ve VARYAP-Gap İnşaat Ortak Girişimi’nin geliştirdiği Metropol İstanbul, Doğu Ataşehir’de dünyanın en büyük karma projelerinden birisi olarak yükselmeye devam ediyor.

Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’da, Yalıkavağın en muhteşem koyu Tilkicik’te Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisi ile çağdaş sanatı iç ve dış mimari ile birleştiren Dünyaca ünlü bir sanat danışmanının görev alacağı 60 adet özel rezidans, özel plaj ve işletmeciliğini Dünya çapında bir markanın yapacağı 5 yıldızlı bir otel projesi ile güneşi, denizi, yeşili, maviyi sizin için rezerve etmektedir.

Gayrimenkul geliştirme işlerinin yanı sıra taahhüt projelerinde de çok önemli deneyime sahip olan VARYAP, Trabzon Belediye Hizmet Binası, İstanbul Çağlayan’da Avrupa’nın en büyük Adalet Sarayı, İstanbul Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena, Ankara Danıştay Başkanlığı Binası gibi önemli işlere imza atmıştır.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: Barbaros Mahallesi Karanfil Sokak 1-F No:1 Villa 6 Batı Ataşehir 34746 / İstanbul / TÜRKİYE İSTANBUL / Ataşehir


İlanları Karşılaştırın