• A +
  • A -

Umt İnşaat

UMT PERSONEL HİZMETLERİ EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT ORGANİZASYON LTD ŞTİ.

   1986 Yılında Bahri Menteşe Önderliğinde temelleri atılan Menteşeoğlu Grup firması, 2005 yılına gelindiğinde Menteşeoğlu İnşaat Emlak Personel Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Kuruluşundan bugüne Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde binlerce daire çok sayıda iş yeri okul, plaza projesi hayata geçirilmiştir.İnşaat projelerinin yanı sıra villa, Toplu Konut, Ticari Yapılar, Turizm Tesisleri, Fabrika Binaları, Endüstriyel Tesisler, Eğitim Yapıları, Sağlık Tesisleri, Yol Yapım projeleri gibi bir çok taahhüt işleri firmamız tarafından başarıyla bitirilmiştir.2010 yılına gelindiğinde iş hacminin genişlemesiyle Menteşeoğlu Grup bünyesinde UMT PERSONEL HİZMETLERİ EĞİTİM SAĞLIK İNŞAAT ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. firması kurulmuştur. Kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım işlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca gayrimenkul danışmanlığı, personel hizmetleri ve sağlık alanında hizmet veren bir şirketler topluluğu haline gelmiştir.

Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.

   Her projesini ayrı bir heyecan ve farklı bakış açısıyla ele alan UMT  İNŞAAT hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır.  Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.

Web site:
Telefon: 0216 481 17 55
Fax:
Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Hasanpaşa Sokak. No: 10 Kat: 3 Menteşeoğlu Plaza - Ataşehir / İstanbul İSTANBUL / Ataşehir


İlanları Karşılaştırın