• A +
  • A -

Tuval Proje

TPD Yapı; sektöre 1990 yılında Ayyıldız İnşaat olarak 30 daireli bir proje ile adım atmıştır. 90’lı yılların başından itibaren Mersin ve ilçelerinde 300’e yakın projeye imza atan Ayyıldız İnşaat 2008 yılında TPD Yapı adını, 2015 yılında ise Tuval Proje adını almıştır.

Tuval Proje olarak ilk tamamlanan hizmet Soli Center AVM’dir. Tuval Proje; AVM projesinden sonra Tuval Park, Tuval Line, Tuval Garden inşaat projelerini tamamlayıp Tuval Hill’in planlamasına başlamıştır.

TPD Grup bünyesindeki dört firmadan biri olan Tuval Proje, geçen süreç içerisinde ince düşünce ve tasarımlara odaklanarak her yeni projede kendini geliştirerek standartların üzerinde konutlar üretmektedir. Mersin’in yükselen değeri Mezitli ve Yenişehir bölgesinde hep daha iyiye ulaşma çabası ile Mersinlilere nitelikli yaşam alanları sunmaya devam etmektedir.

Bir yaşam alanı olarak ev, yalnız temel gereksinimlerin karşılandığı yer değil, insanların eğlendiği, dinlendiği ve yeniden üretkenlik kazandığı bir mekândır. Bu nedenle insanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal tatmine ve kalıcı olana odaklanıyoruz. Bu anlayışın bizim için çıkış noktası, yaşama kültürünü üreten insana duyulan saygıdır. Tuval Proje için insana duyulan saygı, insanı bilmek, insanı anlamak ve insan için çalışmaktır. Sadece bu çaba bize doğru olanı gösterir ve bu doğrularla kaliteli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Web site:
Telefon: 0 530 979 82 52
Fax:
Adres: Kaleköy Mah. 32019 Sk. No:2 İÇEL / Yenişehir


İlanları Karşılaştırın