• A +
  • A -

Tüm Yapı

Özgün Tüm Yapı üretim modeli, ilk defa 1998 yılında finans piyasası çalışanları için Zekeriyaköy bölgesinde etkin maliyetle nezih bir yaşam alanı yaratabilme arzusu ile başlar. Proje gerek yapı kalitesi, gerekse yaşam alanına katmış olduğu niteliklerle bölgesinde bir ilk olarak, kurucularına daha geniş katılımla, daha büyük projeler üretme cesareti verir.

İlk proje, proje geliştirmede kalite – maliyet dengesinin ne şekilde sağlanacağı konusunda ekibin büyük tecrübe kazanmasını sağlar. Üretilen ikinci proje, bu kez daha ön talep aşamasında 800 kadar isteklinin katılmasıyla Tüm Yapı organizasyonunu yepyeni bir boyuta taşır. 2005 yılında belirlenen konsepte uygun arazi aranmasına başlanan projede 2007 yılında Hasdal Kışlası karşısındaki arazi satın alınarak projeye Finanskent adıyla start verilir ve başlangıçta planlanan süre ve maliyetlerde sapma olmaksızın 2011 yılında 900 konutluk yaşam alanı hayata geçer.

Finanskent projesi de bir kooperatif olarak yürütülmüş ve tamamlanmıştır. Artık kooperatif modelinin bir yandan üretim açısında daha esnek, diğer yandan katılımcılar açısından daha güvenceli bir modele geçilmesi aşaması gelmiştir. 2011 Temmuzunda bu defa Tüm Yapı adıyla kurulan şirket, önde gelen inşaat firmalarının içinde yer almak için yarıştığı Cendere Vadisi bölgesinde kendisine seçkin bir bölge alarak, yaşam alanı geliştirme işinde yeni bir ufka ulaşmıştır.

Web site:
Telefon: +90 212 323 4277
Fax:
Adres: Noramin İş Merkezi Büyükdere Cad. No:237 Ofis: 305 Maslak/İstanbul – TÜRKİYE İSTANBUL / Sarıyer


İlanları Karşılaştırın