• A +
  • A -

Tüfekçioğlu Grup

TARİHÇE

Tüfekçioğlu’nun temelleri 1948 yılında Trabzon’da atıldı. Uzun yıllar inşaat alanında süren faaliyetlerine 1998 yılında oto kiralama sektörünü de ekleyerek turizm alanındaki ilk girişimini gerçekleştirdi.  Araç Kiralama ve Transfer alanlarını da bir çatı altında toplamaya karar veren aile, Tüfekçioğlu Grup’u kurarak Türkiye çapında bir kurum olma yolunda en büyük adımı attı. 60 yılı aşkın başarı yolculuğuna Tüfekçioğlu ünvanıyla kalite, konfor ve güven ile devam etmektedir. Bugün, Günlük Araç Kiralama, BiTur Araç Kiralama ve Transfer alanlarındaki markalarıyla birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülkemizde ki tüm müşterilerimize, üstün nitelikli hizmet alternatifleri sunmak. Bu hedefi, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile güvenilen bir kurum olarak başarırız.

VİZYON

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ülkemizin her köşesinde tanınmak, bilinmek, beğenilmek ve tercih edilmek. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Web site:
Telefon: +90 444 4 104
Fax:
Adres: Levent Mah. Çamlık Cad. Zambaklı Sk. No:3 Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul-Türkiye İSTANBUL / Beşiktaş


İlanları Karşılaştırın