• A +
  • A -

Tesa Yapı

1988 yılında inşaat sektöründeki faaliyetlerine başlayan ve günümüze kadar İstanbul merkezli birçok prestijli toplu konut ve ticari gayrimenkul projelerine imza atan; kaliteli, modern ve sağlam yapılar inşa eden firmamız, 2009 yılında yenilenen kurumsal kimliğiyle TESA Yapı ve Gayrimenkul Yatırım A.Ş. unvanını almıştır. Kurumsal kimlik çalışmalarını markalaşma ile sürdüren TESA Yapı, kendisine ait 'Livza' markası ile markalı projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Hayalleri süsleyen yaşam alanları inşa etme hayaliyle yoluna devam eden TESA Yapı, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturarak gayrimenkul sektörüne güven, estetik ve kalite getiren hizmet anlayışını sürdürmektedir. En yenilikçi ve en teknolojik malzemeleri, kültürümüz ve geleneksel değerlerimizle birleştirerek kompozit bir yapı oluşturan TESA Yapı, kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerinden taviz vermeden üretim yapmaya devam etmekte; modern toplumun sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, geleneksel aile değerlerini ve mahalle kültürünü de korumaktadır.

Bütün projelerinde bireyin yaşamsal ihtiyaçlarını merkeze alan, doğa dostu projeleri ile güvenli ve huzurlu yapılaşmanın odak noktası haline gelen TESA Yapı; kaliteyi müşteri memnuniyeti ile buluşturmak, sizlere her zaman en iyisini sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir.  

Web site:
Telefon: 0 212 477 77 00
Fax:
Adres: Maltepe Mahallesi Yedikule Çırpıcı Yol Sokak No:2/26 Avrupa Kale Ofis Zeytinburnu/İstanbul İSTANBUL / Zeytinburnu


İlanları Karşılaştırın