• A +
  • A -

Taşkınlar İnşaat

1954 yılından bu yana, Türkiye’nin gelişim ve büyümesine paralel olarak inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk. Önce babamız İbrahim Taşkın ile Trabzon’ da, sonrasında da kurumsallaşarak tüm yurtta faaliyetlerimize hız verdik. Kurulduğumuz günden bugüne, dinamik yapılanmamız içinde sürekli olarak büyüyerek pek çok projeyi üstlendik ve başarıyla tamamladık. Birçok istihdam alanı oluşturduk; güvenilir, gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak ülkemizde kalkınmaya katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

TAŞKINLAR İNŞAAT A.Ş olarak alanlarında profesyonel teknik personel, deneyimli uzman elemanlar ile tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön planda tutarak taahhüdümüzdeki işleri zamanında, sorunsuz ve en kaliteli şekilde bitirmeyi prensip edindik.

Sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürü oluşturmak, topluma faydalı yaşam ve üretim alanları kurmak ana hedefimizdir.

Toplam kaliteyi hedefleri doğrultusunda, işlerini kalite ve güvenlikten taviz vermeksizin zamanında yapmayı hedefleyen şirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistem Belgesine sahiptir. 

Web site:
Telefon: +90 212 557 43 35
Fax:
Adres: Oruçreis Mh. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Ticaret Merkezi İşhanı Blok No:10-AM/201 Esenler/ İSTANBUL İSTANBUL / Esenler


İlanları Karşılaştırın