• A +
  • A -

Taham Yapı

Taham Yapı, Almanya kökenli 33 yıllık uluslararası deneyimi ve değerleri olan bir şirkettir. Ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır.

Doğru Alanda Projeler

Taham Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. `Gelecek’ fikri üzere geliştirilen gerek mimari gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “Doğru Alanda Projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de modern yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir üretim ile çalışan, müşterilerinin mutluluğunu önemseyen, gelişim odaklı büyüme anlayışıyla inşaat sektöründe öncü kuruluşlardan olmak.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda uzun yıllara dayalı tecrübesi ile konutların çok yönlü yaşam alanı olduğu bilinciyle kaliteli üretim anlayışına hizmet vermek.

Değerlerimiz

  • Güvenilir ve kaliteli hizmet verme anlayışını benimsemek.
  • Huzurlu ve sağlıklı yaşam alanı oluşturmak.
  • Çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde olmak.
  • Farklı yaşam alanları oluşturmak.

Web site: https://tahamyapi.com/
Telefon: 0090 545 349 38 80
Fax:
Adres: Ahmet Yesevi Mah. Bahçe Sk. Ceyhan Plaza Kat 1 Daire 7 Nilüfer/BURSA BURSA / Nilüfer


İlanları Karşılaştırın