• A +
  • A -

Suat Altın İnşaat

Ürettiği tüm konutlarda insan olgusunu ön planda tutan Suat altın inşaat, 1970’den beri toplam 10.000 kişiyi konut sahibi yapmış, birçok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü kadrosu ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Etkiyici mimari yapısı ile çevre dostu projelerini hayata geçirmeye devam eden Suat Altın İnşaat kurulduğundan itibaren İstanbul başta olmak üzere birçok farklı şehirde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli birçok projeye imzasını atmıştır.

Avrupa standartlarında geliştirilen projelerde; deprem simülasyonlarına, rüzgar testlerine ve zemin etütlerine önem veren Suat Altın İnşaat tüm projelerinde güvenliği, yeşil alanları ve kolay ulaşımı ön planda tutarak avantajlı yaşam alanları sunmaktadır. Her projesinde kendine özgü yüksek performansını sergileyen Suat Altın İnşaat konut, ofis ve tesis inşaatlarında uzmanlaşarak; projelerini uzmanlık, üstün kalite, ileri teknoloji, yenilenebilir enerji ve teknik hizmetle desteklemektedir.

Bugün en saygın ve en güvenilir inşaat şirketleri arasında yer alan Suat Altın İnşaat; huzurlu bir gelecek için, en yüksek seviyede güvenlik, kalite ve çevre standartları altında yüksek performansını sürdürmektedir. Konut sektörüne odaklanarak sadece sektöründe bir dünya markası olmayı hedefleyen Suat Altın İnşaat A.Ş yakında Avrupa ve Asya da birçok projeye Suat Altın İnşaat imzası atmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Satış sonrasında da Avrupa standartlarında hizmet sunan Suat Altın İnşaat, sektöründeki başarılarıyla inşaat şirketleri arasında en üst sıralarda yer almanın haklı gururunu taşımaktadır. 

Web site:
Telefon: 444 15 30
Fax:
Adres: Uğurevler Mah. 19. Cad. No:68/A Altınkoza Sitesi KAYSERİ


İlanları Karşılaştırın