• A +
  • A -

Sönmezoğlu Yapı

1987 yılında “Sönmez BUDAK” tarafından kurularak, günümüzde sektörde öncü firmaların arasında yer alan Sönmez Group; kısa sürede ciddi ve önemli projelere imza atmıştır.

Sektöre inşaat alanında başlayarak, gelişimine sigorta, turizm, mobilya imalatı ve satışı alanlarında devam etmekte olan firmamız sadece ileri bakarak, müşterilerine her alanda bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Sönmez Grup, 1987 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezleri inşa etmiştir.

1997 ‘li yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Sönmez Grup, 2000’ li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. 1997 yılında inşaat alanında kurumsal bir firma olma yolundaki adımlarını tamamlamış olan firmamız, 2013 yılında yeni marka tescili ile Sönmezoğlu adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Sönmezoğlu, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

 

 

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İZMİR / Seferihisar


İlanları Karşılaştırın