• A +
  • A -

Sönmez Grup

"Sönmez Şirketler Grubunun ana firması olan SÖNMEZ İNŞAAT", 60’lı yıllarda dönemin şartları ve tercihlerine uygun olarak ticari hayatına başlamıştır. 90’lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kentlerin elit semtlerinde önemli inşaat projelerine imza atmıştır. SÖNMEZ İNŞAAT 2000’li yıllardan itibaren, köklü geçmişinin verdiği deneyimle “Lojistik Depolar”, “Yapı Marketleri ve Alışveriş Merkezleri” projeleri üretmeye başlamıştır.

Bu projelerden olan “Kazan Migros Lojistik Deposu”, “İzmir Bornova Baumax Yapı Marketi”, “Batıkent Migros Alışveriş Merkezi”, “Ostim Sönmez İş Merkezi” tamamlanarak, kiracılarına teslim edilmiştir…

Projenin yapılacağı arsanın yer seçiminden işletmeye başlayana kadar geçen tüm geliştirme ve inşaat süreçlerini tamamlayarak uzun vadeli kiraya vermek suretiyle ulusal ve uluslararası firmaların Türkiye çapında geliştirdiği projelere çözüm ortağı olmak hedefimizdir.

Bu hedef doğrultusunda SÖNMEZ şirketler grubu, Migros Türk A.Ş., Baumax, Makromarket A.Ş, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları gibi uluslararası şirketlere fikir ve kesin proje aşamasından, işletme aşamasına kadar her seviyede hizmetler vermiştir.

SÖNMEZ İNŞAAT; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye’de sadece kalitesini değil, bulunduğu taahhütleri zamanında ve tam olarak yerine getirerek güvenilirliğini de kanıtlamıştır “

Web site: http://www.sonmezgroup.com.tr
Telefon: 0 312 492 16 32
Fax:
Adres: İlkbahar Mh. 608.Sk. No:18 Çankaya ANKARA / TÜRKİYE ANKARA / Çankaya


FİRMA PROJELERİ
Vadi Çankaya
ANKARA / Çankaya
Vadi Çankaya

Vadi Çankaya projesinde 11 katlı tek blokta, bölgenin en büyük 4+1 daireleri yer alıyor. Projedeki 4+1 daireler 254.96 metrekare olarak planlandı. 6+1 büyüklüğündeki villaların ise arka bahçesi 286.65 metrekare, ön bahçesi 77.10 metrejare, zemin kat toplamı 126.55 metrekare, villa 1. katı 126.04 metrekare, villa çatı katı ise 74.80 metrekare büyüklüğe sahip.

Mayıs 2021
Proje Detayı
FİRMA HABERLERİ

İlanları Karşılaştırın