• A +
  • A -

Somuncu Grup

 

Bir işe başlarken hep ilk sıraya hayallerimizi taşıdık ve hiç bitmeyen değişim heyecanımız ile onlara hayat verdik. Her zaman ilkleri başarmak için çıktığımız yolculuk boyunca, farklı deneyimler, yeni dostlar ve yeni yol arkadaşları edindik. Bilgi ve tecrübemizi artırdıkça yeni yollar çıktı önümüze ve daha fazlası için harekete geçtik. Bizi biz yapan değerlere hep sahip çıktık ve bugün Somuncu Grup olarak büyük bir aile olduk.
 

Binalarla başlayan yükselişimiz, görkemli siteler, şehrin ikonu olmayı başarmış yapılar, şehre eğlence katan mekanlar, kahve evleri, alışveriş merkezleri ve kişiye özel hizmet anlayışıyla hizmet veren otelimiz ile devam etti. Her alt markamızın kurulmasıyla birlikte şehre yeni bir  anlam kattık.
 

Bir fincan kahvenin hatırı hep sayıldı Kocatepelerde, Konya’da kişiye özel hizmet veren bir otel arayan herkes Paşapark Otel’de buluştu. İlk çıkan filmleri izlemek için hep Cinemaximum’a koşuldu, sohbet ve oyun heyecanı ile yükselen sesler, sevinç gözyaşları ile kutlanan şampiyonluklar hep Game Cafe & Club’ta yükseldi. Alışveriş yapmak isteyen herkes hep Oval Çarşılara koştu, yepyeni bir yaşama adımlar hep A proje ile atıldı. Geçmişte olduğu gibi hep yaşatacağız bu heyecanı; bugün, yarın ve daima…
 

Anadolu topraklarından aldığımız güçle, yüzyıllarca pek çok medeniyete beşiklik etmiş, birçok devletin başkentliğini yapmış olan Konya’da, gayrimenkul sektöründe Somuncu Gayrimenkul ve Kiralama, inşaat sektöründe A proje, hizmet sektöründe Arena ve turizm sektöründe ise Adella markalarımız ile yükselişimiz devam edecek.

Web site:
E-mail: 0 332 351 75 00
Telefon:
Fax:
Adres: Fatih Mh. Şehit Ö.Ali Ağaoğlu Sk. Somuncu Plaza No 12/A Selçuklu/Konya KAHRAMANMARAŞ / Afşin


İlanları Karşılaştırın