• A +
  • A -

Sinpaş

Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biri olan Sinpaş Holding, 1974 yılında Ankara’da kuruldu.Bugün 41 yıllık uzmanlığı ve birikimiyle sektör liderlerinden biri olan Sinpaş, 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü İstanbul’a taşıdı.

Özellikle Türkiye’nin istikrarlı bir büyüme trendi yakaladığı son 10 yılda, markalı konut projeleri geliştirme konusunda öne çıkan Sinpaş Yapı, 2007 yılından bugüne konut projelerinin inşaatı, ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi ve kiralanması faaliyetlerine odaklandı. Nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirmede öncülüğü üstlenen Sinpaş’ın adı, sektörde güvenilirliği, liderliği, özgünlüğü ve yenilikçiliği temsil etmektedir.

Sinpaş Yapı doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile bugüne kadar Marenegro, Sealybria, Aqua City, İstanbul Palace, Boğaztepe, Central Life, Flatofis, Deposite AVM, İş Modern Ticaret ve Lojistik Merkezi, Kelebekia, Kelebekia Premium gibi pek çok projeyi hayata geçirmiştir.

Sinpaş Yapı, ülkemizin dört bir yanında birbirinden farklı temalı yaşam projeleri geliştirirken, doğaya duyduğu saygıyla suya ve yeşile her zaman öncelik vermektedir. Halen İstanbul, Ankara, Gaziantep ve Denizli’de yeni projelerinin inşasını sürdüren Sinpaş Yapı bu projeleri ile bulunduğu bölgeye değer katarak devam etmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nın yükselen bölgelerinden Sultanbeyli’de konumlanan Liva Turkuaz projesi, Hobi Akademisi, yeşille maviyi buluşturan peyzajı ve sunduğu birçok sosyal olanağıyla bölgeye değer katmaktadır. Toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan ve 4.700 metrekarelik biyolojik göletin yer aldığı Liva Turkuaz’da 823 adet konut bulunmaktadır. İlk etap ev teslimlerinin yapıldığı Eylül 2013 tarihiden itibaren Liva Turkuaz’da yaşam başlamıştır.

Sinpaş Yapı, başkent Ankara’da Türkiye’nin temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran’ın satışlarına 2012 yılında başlamıştır. Toplam 1 milyon 850 bin metrekare arazi üzerinde yükselen ve tüm etapları tamamlandığında 2 bin 647 konutu barındıracak olan Altınoran, çevresi kulelerle çevrili Cumhuriyet Meydanı, hemen yakınındaki su gösterisi alanı, alışveriş alanları, Starium AVM, AVM içinde yer alan spor kompleksi Sports International ve Ankaralılar’a dört mevsim kayak keyfi yaşatacak olan Kayak Vadisi ile başkentin yeni yaşam merkezi olacaktır. Altınoran’da yaşam, ilk etap evlerin teslimiyle birlikte Ekim 2014’ten itibaren başlamıştır.  

Sinpaş Yapı’nın 2014 yılında lansmanını yaptığı İstanbul Sancaktepe’deki 291 konutluk butik konut projesi Köyceğiz ise huzurlu bir tatil kasabası atmosferinde sunduğu doğal yaşam olanakları, doğal gölet etrafında geliştirilmiş doğal yaşam konsepti ile büyük ilgi görmektedir.

Yine 2014 yılında Denizli’de satışlarına başlanan ve Ege Bölgesinin temalı en büyük yaşam projesi olan AquaCity de, Ege Bölgesi ve Denizli için Maldiv bölgesinden gelen kumlarla oluşturulan kumsalı gibi birçok ilkler barındırmakta, su ve yeşille iç içe farklı bir yaşamı Denizlililere sunmaktadır.  

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin GAP’tan sonraki en büyük yatırımı olarak kabul edilen ve Gaziantep şehrimizde yükselen, bünyesinde birçok ilki barındıran 3 bin 470 konutluk dev proje Antepia’da, Gaziantep’e adeta deniz yaşamını getirecek dünyanın en büyük doğal göleti de yer almaktadır.

Hayata geçirdiği tüm projelerde nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar sunmayı hedefleyen Sinpaş Yapı, geçmişten gelen 41 yıllık uzmanlığını geleceğe taşımaya devam ediyor…

Web site: http://www.sinpas.com.tr
Telefon: 444 1974
Fax:
Adres: SİNPAŞ PLAZA, BARBAROS BULVARI YENİDOĞAN SOK. NO:36 DARPHANE BEŞİKTAŞ / İSTANBUL İSTANBUL / Beşiktaş
  • Etiketler


FİRMA PROJELERİ
FİRMA HABERLERİ

İlanları Karşılaştırın