• A +
  • A -

Şekerlisoy Holding

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu’nun temelleri 2006 yılında Gül Ecza Deposu’nun kurulmasıyla Elazığ'da atılda. Topluluk 2010 yılında kuru gıda ve alüminyum profil ihracatı yaparak tanıştığı Irak pazarında, 2011 yılında inşaat ve enerji sektörlerinde yaptığı yatırımlar sayesinde kazandığı ivmeyi, topluluğun kurumsallaşma sürecini tamamlayarak stabil büyümeye çevirmiştir. 2013 yılında gayrimenkul yatırımlarına başlayan grup 2014 yılında inşaat sektörüne girmiş bu bu sektörde de adın ulusal arenada duyurmuştur. Sektörün faaliyet alanlarına sırasıyla 2014 yılında turizm, 2015 yılında tarım,2017 yılında sanayi, 2018 yılında da teknoloji katılmıştır. Topluluk tüm bu süreç boyunca sağlık yatırımlarını çeşitlendirmiş, portföyüne başta hastane ve diyaliz merkezleri olmak üzere birçok medikal firmayı katmıştır. Topluluk; sağlık, inşaat, sanayi, turizm, tarım ve teknoloji olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir.

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu faaliyet gösterdiği her sektörde kalıcı olmak ve iz bırakmak üzere yoluna devam etmektedir. Kalıcı olmanın en az yeni atılımlar yapmak kadar önemli olduğu fikrini taşıyan topluluk, kalıcılığı, dinamik ve profesyonel yönetim anlayışı ile kalifiye çalışanların katkılarının yarattığı sinerji neticesinde yakalamıştır. Topluluk, “hangi işi yapıyorsan yap o an dünyada o işi en iyi yapan kişi ol, en azından olmaya çalış” felsefesi ışığında faaliyet gösterdiği her sektörde en iyi olmayı amaçlamış olmakla beraber, pusulasını müşteri memnuniyeti ve güven ilkeleri olarak benimsemiştir.

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu kısa süre de yakaladığı bu başarısını, daima en iyiyi hedeflemesi ve her zaman tüm projelerinde bir doktor titizliği ve özeniyle çalışmasına borçludur. Grup bundan sonrada Türkiye’nin ve bölgenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde büyüme çalışmalarına devam edecektir. ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu şimdiye kadarki başarılarından kaynaklanan haklı gururunu tüm çalışanlarıyla paylaşarak, gelecek başarılarını da ülkesine adamaktadır.                 

Web site:
Telefon: 90(212) 803 72 40
Fax:
Adres: Maslak 1453, Maslak Mahallesi, Akasya Sokak, B1 Blok - Daire No:211, P.K 34398, Sarıyer, İstanbul İSTANBUL / Sarıyer


İlanları Karşılaştırın