• A +
  • A -

Şani İnşaat

Şani İnşaat yaptığı projelerde, gerek lokasyon olarak, gerekse bulunduğu bölgede sıradışı tasarımı ile estetik anlayışını en üst seviyeye çıkaran bir yapı olması özelliğiyle de sizlere farklı hissettirmektedir. Tüm projelerimizde sadece iç görsele önem veren bir anlayışla değil, yapının dış görseline de sıradışı olması konusunda özen gösteren bir anlayışa sahibiz.

Yapımızın gerek iç gerekse dış görselleri incelendiğinde, sıradan bir yapı olmadığı ve bu yapıda yaşam sürecek olan sizlerin kendisini özel hissetmesi amaçlanmaktadır.

BİR PROJEDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEY…

Şani İnşaat “kusursuz yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinden bir hayat sunma fikrinin aşılandığı bir vizyonla yaratıldı.
Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir yapı içerisinde kusursuzca çözüme ulaştırılması hedefi ile yola çıktık.

Şehir merkezinde, her türlü ulaşım, sağlık ve alışveriş olanaklarına en yakın bölgede bulunan projelerimizle sizi elit yaşamın merkezi haline getirecek.
Kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu, mutlu, sağlıklı ve özel hissedeceksiniz. Hayatınızı hak ettiği alana taşıyarak elit bir yaşamın ilk adımını atacaksınız.

Şehrin içinde, karmaşanın dışında huzur, mutluluk ve sağlık sizi bekliyor…
 

Web site:
Telefon: 0312 272 06 06
Fax:
Adres: FSM Bulvarı 648/A Metro İstasyonu Yanı Yenimahalle/ ANKARA ANKARA / Yenimahalle


İlanları Karşılaştırın