• A +
  • A -

Rönesans Gayrimenkul

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu'nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun 25 yılı aşkın inşaat deneyimini 17 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rönesans Gayrimenkul'ün mevcut portföyünde, hali hazırda faaliyette olan 11 gayrimenkul, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında bulunan 2 ticari gayrimenkul projesi ve ileride geliştirmeye müsait 11 arsa olmak üzere karma kullanım projeleri dahil toplam 24 gayrimenkul bulunmaktadır. Rönesans Gayrimenkul tarafından geliştirilen İstanbul Ataşehir’de bulunan Türkiye’nin ilk LEED Platinum Yüksek Bina sertifikasına sahip iş kulesinin Nisan 2015 tarihinde satışı gerçekleştirilmiştir. Şirkete ait gayrimenkuller, Türkiye'nin değişik şehirlerinde 9 alışveriş merkezi, 3 ofisi, 1 okulu, 1 rezidans projesini kapsamaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir.

Rönesans Yönetim A.Ş.’nin kalite, çevre ve İSG yönetim sistemi kapsamı “Alışveriş Merkezleri ve Ofislere Yönelik Pazarlama, Operasyon ve Teknik Hususlar Dahil Olmak Üzere İdari ve Mali Yönetim Hizmetleri” olarak belirlenmiştir. 

Web site:
Telefon: +90 312 840 10 00
Fax:
Adres: Portakal Çiçeği Sokak No:33 Y. Ayrancı, Çankaya, Ankara, 06540, Türkiye ANKARA / Çankaya


İlanları Karşılaştırın