• A +
  • A -

Pekdemir İnşaat

Pekdemir İnşaat, 1944 yılında İsmail Pekdemir tarafından kurulmuştur. 74 yıllık geçmişi ve aralıksız yürüttüğü faaliyetleri ile Türkiye'nin sektöründeki en köklü firmalarından biridir. Geçen bu süre içerisinde ülkemizin pek çok yerinde sayısız örnek yapıya imza atmış ve üstlendiği istisnasız her işi kusursuz biçimde tamamlamıştır.

 

Kurucusunun başlattığı inşaat işleri, ikinci ve üçüncü kuşaklar tarafından hiç ara verilmeden devam ettirilmiş ve bugünlere kadar uzanan sayısız örnek yapılara imza atılmıştır. Bunlar arasında resmi yapılar, konut, işyeri, gölet, dere ıslahı, köprü, restorasyon, iskele gibi her türlü inşaat işi bulunmaktadır. Çok uzun yıllardan beri hizmet etmeye devam eden yapılara imza atmış olmak, Pekdemir için ayrı bir gurur kaynağıdır. Kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçiren Pekdemir, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslim politikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, bölgesel bir marka haline gelmeyi başarmış bir şirkettir.

Günümüzde ise Pekdemir İnşaat, aynı kalite ve hizmet anlayışı ile bütünleşik bir gayrimenkul geliştiricisi kimliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişinden aldığı güç, donanımlı alt yapısı, teknik personeli ve iş ortakları ile geleceği inşa etmek için çalışmaktadır.

Web site:
Telefon: +90 262 321 42 22
Fax:
Adres: Sanayi Mah. Fevzi Çakmak Cad. No.108 İzmit-Kocaeli KOCAELİ / Başiskele


İlanları Karşılaştırın