• A +
  • A -

Pehlivan İnşaat

İzmir’in Tire İlçesinde 2010 yılında Bilal PEHLİVAN tarafından kurulan Pehlivan İnşaat o günden bugüne Tire başta olmak üzere İzmir ve çevresinde birçok konut ve iş merkezleri yapmış olup, ayrıca Tire’nin ilk özel kolleji olan Kocatürk kollejini inşa etmiştir. Halen Tire’de Tire’nin çehresini değiştirecek ve yeni bir yaşam standardı getirecek olan Pehlivan Rezidans ile 290 konutluk yaşam alanı projelerini devam ettirmektedir.

Pehlivan İnşaat olarak hedefimiz sektörün kendisine yüklemiş olduğu sorumluluk anlayışının bilinci ile kaliteli, dürüst, güvenilir, kararlı lider bir firma olarak takip eden değil takip edilen olmaya kendini adamıştır.

Pehlivan inşaat globalleşen dünyada gelişen yeni şehircilik ve yapı endüstrilerini takip ederek yenilikçi, estetik ve en kaliteli projlerle hizmetinizde olmayı amaç edinmiştir.

Pehlivan İnşaat olarak baş döndürücü bir hızla gelişen ve değişen dünyamızda  yenilikleri yakından takip ederek inşaat sektöründe takip eden değil takip edilen bir firma olmanın gururu içerisindeyiz.

Tireli hemşehrilerimizin sadece bir kesimin şimdiye kadar ulaşabildiği ve lüks olduğunu düşündükleri yaşam standardını Pehlivan İnşaat kalite ve güvencesiyle ultra lüks olarak artık herkes yaşayabilecek.

Tek yapmanız gereken Pehlivan İş merkezinde bulunan ofisimize uğramanız ve onlarca seçenek arasından size en uygun olanı seçmeniz.

Web site:
Telefon: 0232 511 54 00
Fax:
Adres: İpekçiler Mah. İşçiler Cad. No:1 Büro:6 Tire, İzmir İZMİR / Tire


İlanları Karşılaştırın