• A +
  • A -

Pasifik İnşaat

PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT A.Ş.

Genç ve dinamik yapısıyla, değişim ve yenilikleri takip eden projeleriyle fark yaratan Pasifik, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level Ankara’yı 2013’te hayata geçirdi.

Next Level Ankara'nın hemen yanında, ikinci projesi Next Level Loft Ofis'i 2014'te tamamlayarak Ankara iş yaşamına farklı bir bakış açısı kazandırdı.

Pasifik, Mayıs 2016’da lansmanını gerçekleştirdiği Next Level Çayyolu konut projesinde de çizgisini ve kalitesini bir üst seviyeye taşıdı.

Emlak Konut’un 2015'te düzenlediği ihaleyle aldığı, Ankara’nın merkezindeki en büyük arsa olan EGO arsasında Türkiye’nin en kapsamlı ve 6 fonksiyonlu karma kullanım projesinin satışlarına başlayan Pasifik, Dikmen Vadisi 4’üncü etapta başlayacak Next Level Yıldız konut projesiyle de 2019'da yeni başarılara imza atmaya hazırlanıyor.

Özgün mimari yaklaşımı, malzeme kalitesi, hizmetleri ve teknolojik altyapısı ile başarılı projeler geliştirme misyonuyla faaliyet gösteren Pasifik, artan kurumsal gücü, yenilikçi vizyonu ile gelecekte de gayrimenkul sektörüne önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor.

Web site:
E-mail:
Telefon: +90 (312) 285 47 72
Fax:
Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No: 3 Next Level A Blok 1. Kat No: 1 06520 Söğütözü /Çankaya /ANKARA ANKARA / Çankaya


İlanları Karşılaştırın