• A +
  • A -

Ozan Yapı

"Kazanmak değil, hak ederek kazanmak" felsefesiyle yola çıkan Ozan Yapı bu amacına uygun olarak; sahip olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü şirket yapısı ile, inşaat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ayrıca Ozan Beton; Nuh Çimento'un en önemli bayileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte, değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz. Güvenli, hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli, nitelikli ürün yelpazemiz ve uygun satış koşullarınmızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde iç ve dış arenada modern ve atılımcı bir politika uygulamakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

Dünya çapında isim yapmış, kendi alanında lider üretici ve servis sağlayıcı firmalarla senelerdir süre gelen ortaklıklarımızdan edindiğimiz tecrübe ile proje planlama, proje yönetimi ve tamamlayıcı danışmalık hizmetlerimizle profesyonel, güvenilir ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilen bir yapıda çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Web site:
Telefon: 0216 590 06 02
Fax:
Adres: Şerifali Mh. Tavukçuyolu Cd. No: 190 Kat: 3 D: 8 Ümraniye-İSTANBUL Şerifali Mh. Tavukçuyolu Cd. No: 190 Kat: 3 D: 8 Ümraniye-İSTANBUL İSTANBUL / Ümraniye


İlanları Karşılaştırın