• A +
  • A -

Nurİpek İnşaat

Nuripek İnşaat’ı 2006 yılında, Bursa’nın her yerine yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Nuripek İnşaat olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle önemli projelere imza attık. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konfor sağladık. 

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğini, sağlıklı ve güvenilir yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

“Nuripek” konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü “Nuripek” bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil, hesaplılığı ve tasarımı ile de gelişmiş bir konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka. Çünkü biz, Nuripek İnşaat olarak size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: BURSA / Yıldırım


İlanları Karşılaştırın