• A +
  • A -

MŞB İnşaat

MŞB İnşaat 1999 yılında Mustafa Şafak Baran tarafından İzmir’de inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma,güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.

MŞB İnşaat, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını zamanında ve tam olarak yerine getirmesi ile müşterileri tarafından sürekli tercih edilen bir firma haline gelmiş olup, müşteri odaklı çalışma ilkesi sayesinde Vestel, Philsa, JTI gibi kurumsal firmaları müşteri kitlesi içine almıştır.

Müşterilerin beklentilerin yerine getirmek için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve teknik kadronun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

MŞB İnşaat, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir. 2003 yılından itibaren her yıl inşaat sektöründe yarattığı istihdam sebebiyle Ege Bölgesi Sanayi Odası kuruluşları arasında ilk üç sıra içerisinde yer almaktadır. Benzer şekilde 2003 yılından itibaren ülke ekonomisine yaptığı katkı ve başarılarından dolayı da İzmir Ticaret Odası takdirnamesi ile onurlandırılmaktadır.

Sektörde bulunduğu konumunu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarını toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştıran firma;

  • Şubat 2006’da ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi
  • Haziran 2006’da OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi
  • Nisan 2007’de ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini almıştır.

Bu bağlamda firmanın öncelikli hedefi yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.

Web site:
Telefon: 0232 277 05 90
Fax:
Adres: Fahrettin Altay, 65/20 Sokak No:29 /1 Üçkuyular 35350 Karabağlar/İzmir/Türkiye İZMİR / Karabağlar


İlanları Karşılaştırın