• A +
  • A -

Mi Marin Yapı

2008 yılında güç birliği olarak kurulan Mi’Marin Yapı, İzmir’in marka değeri yüksek inşaat firmalarından Mahir & Ekin Vural İnşaat, Sungur İnşaat ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından Norm Holding’in ortaklığından oluşmaktadır.

Mi’Marin Yapı’nın kurucu ortağı olan Mahir & Ekin Vural İnşaat’ın temelleri, Mahir Vural’ın 1976 yılında aile şirketi olan Vural İnşaat’a girişi ile atılmıştır. Mahir Vural, 1995 yılında Mahir Vural İnşaat’ı kurmuş, 2000 yılında da yönetimine Ekin Vural’ın katılımıyla firma Mahir & Ekin Vural İnşaat adını almıştır. Mahir & Ekin Vural İnşaat sektörünün her alanında, İzmir ve Çeşme’de birçok değerli projeye imza atmıştır. Müşterilerine özgün, çağdaş, işlevsel mimari projeler sunan Mahir & Vural Ekin Vural inşaat her projesiyle bulunduğu bölgeye değer katmıştır.

Mi’Marin Yapı’nın bir diğer ortağı olan ve temelleri 1979 yılında Halil Zeki Sungur tarafından atılan Sungur İnşaat ise 1981 yılından bu yana İzmir ve Karşıyaka bölgesinde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından biri olan Sungur İnşaat, 30 yılı aşkın bir süre boyunca sürdürdüğü mükemmeliyetçi yapısı ile bölgenin en güvenilir ve tanınmış markalarından biri konumuna gelmiştir.

Mi’Marin Yapı’nın üçüncü ortağı olan Norm Holding ise Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen bağlantı elemanı üretici ve ihracatçılarından biridir. Toplam üretiminin % 50’sini başta Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Polonya, Belarus, Meksika olmak üzere farklı pazar ve ülkelere ihraç eden Norm Holding; birbiri ardına aldığı 6 kalite belgesiyle de ülkemizde bu standartlara sahip tek otomotiv yan sanayii firmasıdır. Türkiye’de Fiat-Tofaş, Ford Otosan, Mercedes Benz Türk, Oyak Renalult, Valeo, Turk Traktor, MAN Türkiye’ye hizmet veren grup; globalde Volkswagen Group, AUDI, Porsche, Tesla, Jaguar, Land Rover, Fiat, Renault, Mercedes Benz Türk, Daimler Kamyon, MAN, Toyota, BMC, Türk Traktör, Volvo, Scania gibi otomotiv ana sanayii firmalarının orijinal ekipman tedarikçisi konumundadır. Otomotiv dışında beyaz eşya, mobilya, inşaat sektörleri için üretim yapan holding şirketler grubu İzmir ve Manisa/Salihli’de 9 ayrı üretim tesisi, 5 farklı pazarlama şirketi ve iki binin üzerinde çalışanı ile bağlantı elemanları sektörünün lideridir. Norm Holding’in lokomotif şirketi Norm Cıvata; son 10 yılda üretimini 4 kat artırarak “Türkiye’de en hızlı üretim artışı ve büyümeyi sağlayan” ilk on firma arasında yer alırken Ar-Ge alanında yaptığı çalışmalar ile öncü konumdadır. Norm Cıvata; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde 'metal ürünler' kategorisinde 2015 ve 2016 yıllarında üst üste kazandığı Türkiye birinciliği ile başarısını taçlandırmıştır.

İzmir ve Çeşme’de özgün projeler üreten Mi’Marin Yapı kurumsallaşmanın gereklerini yerine getirmektedir. Tasarım ve üretim alanında her türlü yeniliği takip eden firmamız, bu yenilikleri müşterilerinin kişisel beklentilerine göre de şekillendirmektedir. Kurulduğu günden bugüne İzmir’in önde gelen inşaat markalarının arasında yerin alan Mi’Marin Yapı, ortakları ve müşterilerinin de desteğiyle alanının en iyisi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Web site:
E-mail:
Telefon: 0232 446 0 406
Fax:
Adres: Mücibur Rahman Sk. No: 6/312, İzmiroğlu İş Merkezi, Konak, İzmir İZMİR / Konak


İlanları Karşılaştırın