• A +
  • A -

Metay Yapı

 

Teknoloji ve Modern Yönetim Anlayışı

 

Metay Yapı Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi, 1978’den beri inşaat sektöründe süregelen bilgi ve birikimlerle ideal hizmeti üretmek hedefiyle 2005 yılında kuruldu. Ana faaliyet alanları genel müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme olan Metay Yapı, bugüne kadar pek çok villa, işyeri, çok katlı konut, ofis ve sanayi yapılarını projelendirerek hayata geçirdi.

Metay Yapı tüm projelerinde kaliteyi ve yapı güvenliğini ön planda tutan bakış açısını benimsemiştir. Teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını proje döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanır; çağdaş yapım tekniklerini yakından takip eder ve uygular. Yapılan işin her aşamasında en üst kalite yaratma disiplini ile yol alan Metay, projeleri optimum sürede tamamlama önceliği ile çalışır.

Metay Yapı çatısı altında buluşan herkes, geleceği, modern yaşamın gereklerine doğru cevap verecek, iyi düşünülmüş ve sağlıklı projelendirilmiş yapılarla inşa edebileceğine inanır. Bu yüzden tüm projelerde, yaşam alanlarının sınırları çizilirken, çevre doku ve siluetlerini bozmadan, "doğa ile barışık" çözümler üretmek önceliğidir.

Web site:
Telefon: 444 66 89
Fax:
Adres: Orta Mah. 30 Ağustos Cad. No:5 B-Blok P.K: 34956 Tuzla – İstanbul KOCAELİ / Başiskele


İlanları Karşılaştırın