• A +
  • A -

Mescioğlu İnşaat

Hakkımızda

MESCİOĞLU "Deneyimli"

1982 yılından günümüze “Güven Odaklı Yapılanma ve Bir Ömür Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle yola çıkan Mescioğlu İnşaat, geçen 36 yıllık süreçte Bursa’da önde gelen inşaat firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Şirketimizin geçmişi yapı sektörüne dayandığından inşaatı oluşturmak için kullanılan kaliteli malzeme bilgisi ve tecrübesi oldukça fazladır.

İnşaatın temelini oluştururken Bursa’nın bölge bölge alt yapısına uygun olarak tercih ettiği Fore Kazık, Jet Grout gibi özel temel sistemleriyle; Mescioğlu Güvenli Yapıları İnşaa Eden örnek bir firma olmuş; “GÜVEN İNŞA EDİYORUZ” sloganı ile bilinirliğini ispatlamıştır.

Müşterilerine bir ömür boyu sağladığı geri dönüş desteği ile; onların önerileri ve arzularına göre hareket etmeyi ilke edinmiş; “MEMNUNİYET İLKESİNİ” hep ön planda tutmuştur.

Bursa’da şehrin her bölgesinde bulunan projeleri ile sadece ev değil aynı zamanda iş merkezleri ve toplantı-balo ve düğün salonlarıyla her geçen gün sizlere özel ve farklı yaşam alanları sunmaktadır.

Dünden bugüne Mescioğlu, inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü ve Bursa’yı tanıyarak şehrin dokusuna en uygun inşaatları yaparak gelişimini sürdürmeyi devam ettirmektedir.

Web site:
Telefon: 0 224 413 35 18
Fax:
Adres: Emek Fatih Sultan Mehmet Mh. Sanayi Cd. No:630 Osmangazi / BURSA BURSA / Osmangazi


İlanları Karşılaştırın