• A +
  • A -

Maksem Yapı

MAKSEM, 1992 yılında İstanbul’da kuruldu. Faaliyetlerine proje ve müşavirlik hizmetleri sunarak mütevazı bir başlangıç yaptı. Projelendirme ve müşavirlik çalışmalarında çağdaş mimarinin çözümleme mantığını, bölgesel yaklaşımlara ve hizmet alışkanlıklarına uzaklaştırmadan, doğa-çevre ikilemini özellikle dikkate alarak gelişen yenilikçi mimari malzemeyi de projelerinde kullanarak daima genç kalan tasarımlarla çözmeyi, alışkanlıkları arasında gördü.

MAKSEM, müşavirlik ve proje üretiminde çağdaş fakat bir o kadar da sanatsal yaklaşım sergilemesi aranılır olmasını sağladı. Bu nedenle, girişimci ruhunu, kazanılan tecrübe birikimiyle birleştirerek kendine has çözüm ortağı prensiplerini geliştirdi ve portföyünü genişletti ve bu süre içinde tür değiştirerek Anonim Şirket oldu.

Çalışmaları esnasında, orta ve uzun vadeli ön görüler yanında, niteliklere önem veren planlı ve esnek çözümler üretmesi ve bu amaçla inşaatın, beton, demir ve çimentodan ibaret olmayıp, asıl olanın hayatı daha konforlu kılmak için inşaat standardını yükseltme ilkesini benimsemesi, saygın ve güvenilir olmasını sağladı.

MAKSEM, ülke ekonomilerinin itici gücü olan inşaat sektöründe kendine yer açması gerekliliğinden hareketle analizler yapmayı kurumsallığın bütünlüğünde çözdü.

Devam eden süreç içerisinde edinilen birikim ve uygulama tecrübesini, modern ekipman ve donanımı yüksek teknik kadrosunu hızla büyüterek 2000 yılından günümüze; Toplu Konut, Nitelikli Konut, Otel, İş Merkezleri, Alt Yapı, Üst Yapı, Askeri Tesisler, Modern Sağlık Kuruluşu ve Eğitim Kurumları İnşası, İbadethaneler, Elektrik Şalt Sahası, Çevre Düzenleme Ve Sosyal Donatı Alanları gibi projelendirme, uygulama ve anahtar teslimi işlerin teknik standartlarına uygun, çağın ihtiyaçlarını karşılayan modern uygulamalarla başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

MAKSEM, yurt içi ve yurt dışı müteahhitlik hizmetleri alanında, çağın ileri gereksinimlerini planlayarak beklentileri karşılayacak uluslar arası kalite standartlarında çalışmayı prensip edinerek çevre sorunlarına duyarlı çözümler üretirken, insan odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirmede tutarlı, dürüst, güvenilir ve teknik standartlardan asla taviz vermeden gelişmeyi ilke edindi.

“İnsanlar sürdürülebilir kalkınma çabalarının merkezini oluştururlar. Doğa ile uyum içinde, sağlıklı ve verimli bir yaşam sahibi olmak haklarıdır. Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Konferansı, İLKE 1, Rio de Janerio 1992¨ ilkesinden hareketle MAKSEM, her imalatın insan ve çevre faktörünün bilincinde olup, tüm inşa işlerinde bu öğe bilinç ve hedef üzerinden imalatlarını şekillendirmektedir. Projelendirme-geliştirme-uygulama üçgeninde bu temayı ön planda tutacak ve başarmaya devam edecektir…

Web site:
Telefon: +90 212 320 92 90
Fax:
Adres: İmrahor Cd. Kervansaray Sk. Maksem İş Mrk. No : 30 İSTANBUL / Beşiktaş


İlanları Karşılaştırın