• A +
  • A -

Kulak İnşaat

İmzamız, güvencemiz.

Kulak İnşaat ailesi olarak, 1943’te girdiğimiz inşaat sektöründe 74 yıldır büyük bir tutku ve özveriyle çalışıyoruz. Bu tutkunun temelinde, insana verdiğimiz değer var.

Bu işe başladığımızda, aklımızda tek bir hedef vardı: yer alacağımız projelerle insan hayatına değer katmak.

Bu hedefle çıktığımız yolda, 74 yıl içinde başta Türkiye ve Orta Doğu olmak üzere yurt dışı ve yurt içinde onlarca projeye imza attık. İnşaatını gerçekleştirdiğimiz alışveriş merkezleri, hava alanları, yollar, okullar, spor merkezleri, askeri tesisler, endüstriyel yapılar, apartmanlar gibi birçok yaşam alanı ve işlevsel yapıda odağımıza insanı koyduk.

Binlerce kişilik personel, yüzlerce kişilik teknik, idari ve mali kadromuz ile titizlikle çalışarak, bugün gurur duyduğumuz projelerimizi hayata geçirdik.

74 yıldır, değer inşa ediyoruz

1947 yılında ilk resmi projemiz olan Antalya/Gazipaşa Hükümet Konağı inşaatından bu yana, yurt dışı ve Türkiye’de saygın uluslararası firmalarla birçok altyapı-üst yapı projesi gerçekleştirdik.

Toplam alanı 4 milyon m²’den fazla olan konut inşaatına imza attık.

Bugün, Türkiye’ye ek olarak, Irak, Afganistan, Birleşik Arap Emirliklerinde projelerimizi sürdürmekteyiz.

Tüm projelerimizde, hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için en iyi standartları sağlayarak, mutlu bir toplum için değer inşa etmeye devam ediyoruz.

Geleceğin temelini, bugünden attık.

Lojistik ve mobilizasyon ekipmanlarımız, makinelerimiz, iş gücümüz, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerimiz ile gelecekteki projelerimiz için bugünden hazırız. İnşaat sektöründeki global gelişmeleri göz önünde bulundurarak, her gün dünya standartlarındaki kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek ilkesiyle çalışıyoruz.

İşletmemizin vizyonu

Müşterilerimizin istekleri ve mükemmeliyet duygumuzun ışığında tüm projelerini uluslararası kalite, sağlık, güvenlik ve çevre koruma standartları çerçevesinde yöneterek tamamlama hususunda çıtayı her gün bir basamak daha yükselten bir kurum olmaktır.

İşletmemizin misyonu

Faaliyetlerimizi kalite, kaynakların doğru kullanımı ve yaratıcılık yanında çalışanlara, iş ahlakına ve tecrübeye önem vererek güven, saygı ve sorumluluk duygusuyla yürütmektir.

Web site:
Telefon: +90 322 457 3231
Fax:
Adres: Atatürk Cad. Lokman Apt. Asma Kat Adana / Türkiye ADANA / Aladağ(Karsantı)


İlanları Karşılaştırın