• A +
  • A -

Körükçüoğlu İnşaat

Bina inşa etmek bir sanattır. İçinde estetik kaygılar vardır, güzelliğe ve ideale tutkun. Bina inşa etmek yaratıcılık ister, mükemmelliğe ulaşılmaya çalışılır aynı sanatta olduğu gibi. Bina inşa etmek birikim ve ustalıkla harmanlandığında hayranlık uyandırır. Bina inşa etmek yoktan var eder, hayalleri gerçek kılar, gözle görünür dokunulur hale getirir.

İyi yaşam alanları yaratmak bir sanattır. Körükçüoğlu İnşaat yılların birikim ve ustalığını iyi yaşam alanları kurma ve yaşamın her anını güzelleştirme çabası için kullanıyor. 1965'te çıktığı bu yolda, tecrübe ve inancın gücünü birleştirerek şehir ve tatil yaşamını sizler için yeniden yorumluyor.

 


1965 yılında Ahmet KÖRÜKÇÜ tarafından başlatılan müteahhitlik faaliyetleri, oğulları İnşaat Mühendisi Ömer Körükçü ve İşletmeci Ali Körükçü ve yine İnşaat Mühendisi Nurullah Körükçü'nün 1983 yılında bayrağı devralmasıyla Körükçüoğlu İnşaat Tur. San. Ltd. Şti. kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kadar yüzlerce yapı tasarlayan ve inşa eden Körükçüoğlu İnşaat zamanla site ve lüks konut alanında müteahhitlik, mühendislik ve danışmanlık konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yerini aldı.

Körükçüoğlu İnşaat her projede çağdaş mimari anlayışı, depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları yaratıyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen Körükçüoğlu İnşaat, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

Körükçüoğlu İnşaat, hedeflerine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretimi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındıran güçlü bir şirket. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise alanlarında en iyilerden oluşan deneyimli ekipler tarafından hayata geçirilip yürütülüyor.

Körükçüoğlu İnşaat her yeni projesini, konutların dayanıklılığından güvenliğine kadar, çevre düzenlemesinden estetik her türlü ayrıntıya kadar her detayı etraflıca değerlendirip; titiz çalışmalar sonucunda yaşam alanı haline getiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Web site:
Telefon: 0324 325 31 03
Fax:
Adres: Limonluk Mahallesi 2714 Sok. Motiva İş Merkezi Kat: 10 D:20-21 Yenişehir / MERSİN İÇEL / Yenişehir


İlanları Karşılaştırın