• A +
  • A -

Kocalar Yatırım

Grubumuz, Pursaklar’da kalite ve konforu arayanlara çok değerli projeler sunmaktadır.

Konut sektöründe en dikkat çeken fikirlerinden biri olarak Ankara Keçiören’de hayata geçirdiğimiz Başka Ankara projesi Pamuklar Ormanı’nın hemen yanı başındaki konumu ve yenilikçi mimarisiyle öne çıkmaktadır. Projede 1+1’den 4+1’e kadar konutların yanı 29 adet villa da bulunmaktadır. Başkentin en konforlu projesi olma amacıyla yola çıkan projede yatayda, dikeyde ve ortak bölümlerde üstün ses yalıtımı, her dairede lamine balkon camları ile engelsiz panoramik görüntü, site sakinlerinin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecek bulvar mağazaları yer almaktadır. Başka Ankara’nın kule bloğunun 26. katında eşsiz manzaraya sahip Başka Lounge Cafe konumlanmıştır. Kocalar Başka Ankara projesinde satışlar Ekim 2016’da başlamıştır.

Kocalar Bulvar Ankara… Pursaklar Bulvarı’nda, 27.000 m²’lik alanda yükselen yepyeni bir çekim merkezi olması hedeflenmiştir. Pursaklar Hastanesi ve şehir merkezine yakınlığı, prestij ve konfora yeni kriterler getirecek sosyal donatıları, bulvar mağazalarıyla çok özel bir yaşam projesi, Pursakların yeni sembolü konumundadır.

Yıllarca gönül verdiğimiz, bitmeyen bir enerji ile bağlandığımız ve artık işimizle özdeşleşen ismimizle, müşterilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

Öncü ruhumuzla üretimini yaptığımız her ürünü veya projeyi lider görmek istiyoruz. Yaşamın kalitesini arttırmak ve en iyi hizmeti verebilmek azmiyle her zaman kendimizi yeniliyoruz.

Biliyoruz ki; insanlar hayatı her şeyiyle daha fazla yaşamayı hak ediyor.

Web site:
E-mail:
Telefon: +90 312 528 1040
Fax:
Adres: Esenboğa Havalimanı Yolu 13. Km Pursaklar / Ankara ANKARA / Akyurt


İlanları Karşılaştırın