• A +
  • A -

KERİMOĞLU İNŞAAT

Kerimoğlu İnşaat kurulduğundan bu güne kadar, Mersin’de konut ihtiyacını karşılamaya yönelik yatırımlar yapmaktadır. İnşaat projemizde kaliteden ödün vermeden, çağdaş yaşam alanları oluşturmaktayız.

Yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerinde, çalışma anlayışını koruyarak projelerini sürdürmeye devam eden Kerimoğlu İnşaat, yaşam koşullarının gerektirdiği ihtiyaçları göz gönünde bulundurarak, yaşanabilir, konforlu ve göz alıcı projelere imza atmaya devam ediyor.

Müşteri memnuiyetini esas alan, toplam kalite anlayışı ile en ince ayrıntıları göz önünde bulundurup, , hayalleri gerçek kılan Kerimoğlu İnşaat beklentilerinizi sizlerle buluşturuyor. Tecrübesini ve modern çizgisini kullanarak hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını üretiyor.

Misyonumuz

Üç kuşaktır yaptığımız çalışmalar ile geleceğe yapılan yatırımların güvencesi olan sağlıklı, mutlu bireylerin yaşayabileceği, güvenli iş ve yaşam alanları üreterek marka firma oluşumunu tamamlamak.

Vizyonumuz

Mersin ve çevresinde yaptığımız yatırım ve çalışmalarla kısa süre içerisinde bölgenin inşaat alanında marka firması haline gelmek ve sektörün en yeni, en teknolojik imkânlarıyla doğaya ve insana saygılı yaşam alanları üretmek.

Web site:
Telefon:
Fax:
Adres: İÇEL / Yenişehir


İlanları Karşılaştırın