• A +
  • A -

Kent İnşaat

1980 yılında şahıs şirketi olarak Mehmet Kent tarafından kurulan Kent İnşaat Eskişehir’de müteahhitlik faaliyetlerine başlamış ve inşaat kalitesi, doğru proje düzgün işçilik ve müşteri memnuniyeti ile Eskişehir’in lider inşaat firmalarından olmayı başarmıştır. Dürüst ve ilkeli çalışma anlayışını Kent İnşaat kurumsallaşma yoluna giderek 2002 yılında Kent Turizm Yatırımları ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş olarak sektörel faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Kurulduğu günden itibaren şirketimiz Eskişehir’de yüzlerce insana nitelikli konut ve işyerleri arz etmiştir.Bunun yanı sıra 2001 yılından itibaren Antalya’da faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz Konyaaltı mevkiinde de birçok projeye imza atmıştır.

Eskişehir’in önemli firmalarından Kent İnşaat A.Ş köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma , farklılaşma , yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Kent inşaat ilke olarak konusunda uzmanlaşmış mimar ve mühendislerle çalışıp , fonksiyonel ve estetik tasarımlar hazırlayıp müşteriye sunmak , yaptığı işlerin arkasında durarak güvenle yeni projeler üretmeyi hedefler.                   

Web site:
Telefon: +90 222 232 04 03
Fax:
Adres: İstiklal Mahallesi Reşadiye Sokak No:34/1 Eskişehir ESKİŞEHİR / Alpu


İlanları Karşılaştırın