• A +
  • A -

Kameroğlu İnşaat

Kameroğlu İnşaat, gayrimenkul ve yatırım alanında faaliyet göstermektedir. EKOL markası ile Kapalıçarşı’da toptan altın ve pırlanta sektörünün en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Bu ticari bilgi ve sermaye birikimi ile birlikte 1991 yılından itibaren ülkemizde inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kameroğlu İnşaat, Florya ve Yeşilköy bölgelerinin en lüks konut inşaatlarının yapılmasına müteakip, misyonunu konut yapı sektörünün bir adım ilerisine taşımayı hedefleyerek; Capacity ve Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezlerini hayata geçirmiş olup, halen söz konusu bu alışveriş merkezlerinin işletmesini devam ettirmektedir.

Kameroğlu İnşaat, KKG konsorsiyumunun bir parçası olarak, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden Pelican Hill I. Etap ve II. Etap projelerini ek olarak 674 daire 22 iş yerinin yer aldığı Pelican Hill Residence projesini gerçekleştirmiştir. 2013 yılında inşaat sektöründe ortaksız devam etme kararı alan Kameroğlu, Pelican Hill Proje alanının en özel manzaraya hâkim olan bölgesinde ‘’Ihlamur Evleri‘’ adıyla A Plus dekorasyonu tamamlanmış, tek katlı villalarında yaşam başlamıştır. Ihlamur Evleri Projesi de bu yüksek kalite anlayışı çerçevesinde gururla teslimlerine devam etmektedir.  Kameroğlu İnşaat, Beylikdüzü’nün en değerli ve 112000 m² alanına sahip en büyük arsasında başladığı, 1700 konut 130 Mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome Suites&Residence projesiyle Beylikdüzü’ne değer katmayı hedeflemektedir. 

Genel anlayışımız, üstün kalite, estetik mimari, zamanından önce teslim hedefi ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kameroğlu İnşaat deneyimli kadrosuyla sektörünün lideri olmayı hedeflerken, vizyonu doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.             

Web site:
Telefon: 0850 477 81 13
Fax:
Adres: Metrohome Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. Dervişeroğlu Cad. 10/1


İlanları Karşılaştırın